Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Soha többé ne vállaljam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha többé ne vállaljam az érzelmeimet (könnyeimet) egy nő előtt, ugye?

Figyelt kérdés

ez a dolog 3 évig tartott. Kinéztem, vallottam, és elutasított. Három hónapra rá megint. De a barátságunk megmaradt, még akkoris, amikor lett pasija. Igazából minél inkább nem foglalkoztam a lánnyal egy kicsit, annál inkább úgy látszott, hogy jön utánam. Amikor meg előtte a haverok megkérdezték, hogy mi van azzal a lánnyal, akire nyomulok, a lány értetlenül "nyomulsz egy lányra??"

Végül szétmentek, ismét megpróbáltam. Továbbra is "nem", de most nem birtam könnyek nélkül. Azóta meg megis változott a lány: nem örül nekem úgy, mint azelőtt. Irtam neki, nem válaszolt. Másodjára sem. Mikor összefutottunk, nem tudta milyen üzenetről van szó, kértem hogy nézze meg, mert ez igy nekem rosszul esik. Megint irtam, továbbra sem reagált. Eltelt félév, megkérdeztem, mi olyat csináltam hogy nem lehet válaszolni, először nem tudta milyen üzenetről beszéltem, erősködtem, hogy "de tudod milyenről", aztán meg azt mondta, hogy nem szokott válaszolni.

Ennyire nem érdekli, hogy megbántott? Ennyire nem szabad érzelmeket felvállalni?


2016. nov. 27. 03:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Érd be 2 elutasítással aztán ha nehezen is de lépj tovább. Minek futni egy olyan kocsi után ami nem vesz fel (?) Legyen már büszkeség benned, a nyavalya könyörögne, csúszna mászna többszöri visszautasítást követően egy olyan lány után aki még "össze-is bútorozott valakivel", de nem velem.
2016. nov. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
*** Legközelebb egy kilátásban levő új kapcsolat, lány felbukkanása esetén ÉRD BE 2 ELUTASÍTÁSSAL ...
2016. nov. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A nem az nem.

Mit nem értettél?

Könnyek?

Még meg se huztad, már sírsz utána.

Szánalom, már ne haragudj.

2016. nov. 27. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Többször elutasított, mit nem lehet ezen érteni?!

Szerencsétlen vagy. Nem való neked barátnő, de még havernő sem. Add fel! Menj el remetének!

2016. nov. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szekér után nem szaladj, ami nem vesz fel.

Tudomásul kell venned, nem kellesz neki és pont.

Csinálhatsz bár mit, csak egyre szánalmasabb leszel a szemében.

2016. nov. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az erzesekkel van gond, hanem valoszinuleg halalra idegesitetted, hogy nem ertetted, hogy nem akar toled semmi komolyat. Nyugodtan vallalhatod az erzeseidet kolcsonos szimpatia eseten.
2016. nov. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A csajszi ezek szerint nagyon! türelmes és relatíve együttérző volt.

Tőlem a harmadik felesleges próbálkozásra olyan lekoptatást kaptál volna, hogy azért bőgöd el magad.


Tudod, mennyire rohadtul irritáló, ha a másik nem érti meg, hogy szálljon le rólad?!


Nekem is volt ilyen srác, szóltam, mondtam, kértem, hogy hagyjon békén, mert nem szimpatikus, nem érdekel, mint jelölt, de csakazértis nyomult. Egy idő után teljesen ignoráltam, és rá másfél hétre végre vette a lapot... persze kaptam tőle egy "milyen bunkó vagyok" (én!) üzenetet, amin csak röhögni tudtam. Ő volt a paraszt.

2016. nov. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha ilyen hülyeség miatt bőgsz, akkor ne.
2016. nov. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet neked még nem szóltak, de akkor elmondom: senkinek sem kötelező járnia veled, és nem tehet arról ha nem akar tőled semmi olyat. Igen, minden jöttmentnek sírni visszataszító. Család, régi barátok, komoly pár előtt teljesen normális.
2016. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!