Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám rendezni magamban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám rendezni magamban az érzelmeimet? Úgy érzem, hogy ketté kéne szakadnom, hogy mindenki boldog legyen.

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve vagyunk együtt párommal, nyáron lesz 1 éve, hogy összeköltöztünk. 2 évig csak hétvégén találkoztunk, mert más városokban tanultunk, majd érettségi után én is abban a városba tanultam tovább, ahol ő (nem csak miatta, egész életemben itt akartam tanulni). Ő testvérével és barátjával lakott, én koleszos lettem. A testvére sosem bírt elviselni engem, sosem akart beszélgetni sem. Csúnyán összevesztünk, mert meggyanúsított olyannal, amit nem is tettem meg. Valószínűleg zavarta, hogy hetente 2-3 alkalommal ott aludtam (háromszor használtam a wc-t, meg csapvizet ittam, de ő valószínűleg elvárta volna, hogy fizessek érte, de akkor meg miért nem mondta?!..). Barátom szülei sem bírnak engem, mert nem gazdag családból származom, így meg sem hallgatták az ő oldalát. Mi úgy döntöttünk, hogy összeköltözünk egy rokonom házába, aki pár éve meghalt, én közel álltam hozzá. Itt kezdődtek a problémáim.

Én nagyon szeretek otthon lenni a családommal hétvégente, mióta még tovább tart, hogy hazaérjek, teljesen meg vagyok kattanva. Ha vissza kell jönni, sokszor sírok, hogy még maradni szeretnék. Barátom ezt teljesen magára veszi, pedig nem miatta sírok, örülök, ha újra találkozhatunk. Valahogy nem tudja megérteni ezt az egészet. Míg kollégiumban laktam, nem volt ilyen problémám. Az is zavar, hogy szüleimnek így sokkal többe kerülök, mint 1 éve. Dolgozni még nincs lehetőségem, párom lassan 1 éve dolgozik suli mellett. Ő emiatt ritkábban tud/van kedve hazamenni. Azt is szeretné, hogy hétvégén menjünk el valahová néha, de most 3 hétig vele voltam, sehová nem mentünk...

Úgy érzem, hogy ketté kéne szakadnom, hogy egyik részem vele legyen hétvégente is, a másik részem meg otthon legyen.

Valaki legyen szíves adjon tanácsot, mert erre az egyébként jól működő kapcsolatunk is rámehet!



2016. ápr. 17. 11:46
 1/3 A kérdező kommentje:
20/L, Barátom 23/F
2016. ápr. 17. 11:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Korai volt még az összeköltözés, erre nem lehet milyen tanácsot adni. Te még nem szereted, nem jutott el olyan mélységig a kapcsolatod a pároddal (lehet nem is fog), hogy őt tekintsd az 1. számú családodnak, ami nem is feltétlenül baj 20 évesen. Ez talán idővel majd alakulni fog, de erre meg kell érni. Nem az a baj, hogy két hetente hazamész, hanem inkább ez a sírás és, hogy ennyire nem tudsz elszakadni. Idővel majd talán jobb lesz, ahogy öregszel picit. Magadat kellene valahogy megerősítened lélekben, megtanulnod elszakadni picit a szüleidtől. :)
2016. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, erre én is gondoltam, hogy hirtelen jött ez a felnőtt élet. Általában nem is érzem magam felnőttnek, csak egy tininek, holott tudom, hogy annak az időnek már vége van. Nem volt időm felkészülni erre lelkiekben. Egyik nap még koleszban volt a cuccom, másnap már egy házban, ahol mi takarítunk, főzünk, füvet nyírunk, stb. Talán ha én keresném a pénzt a rezsimre, akkor elmúlna ez az egész. A többi költséget az ösztöndíjamból fizetem.

Egyébként ha már ott vagyok a Barátommal, akkor ritkán jön rám, csak olyan 2 hét után van nagyon honvágyam.

2016. ápr. 17. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!