Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudhatom meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatom meg, hogy viszonozná-e az érzelmeimet a lány?

Figyelt kérdés

2 éve komolyabban találkozgattunk, sokat jártam hozzá, aztán szóba jött a kapcsolat mindkettőnk részéről de egy darabig hanyagoltuk, majd mikor kezdeményeztem, mégsem érezte idejét a dolgonak. azóta barátok vagyunk (igen, sikerült újra barátságot fenntartani noha nem is hasonlít arra az állapotra). most viszont előjönnek a feledésbe merült érzések, minden lányban őt keresem, és bármennyire nem akarok gondolni rá, nem bírom ki. keresi a módját a találkozásnak, és én is, de nem tudom hogyan tudhatnám meg, hogy érdemes-e kockáztatni a kapcsolatunkat, mert ha egy pici esély is van, bármire képes lennék érte. szerintetek hogyan tudnék utalás nélkül választ kapni?

18F



2013. márc. 22. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A puding próbája az evés.
2013. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Utalás nélkül sehogy... Azt ne várd hogy ő majd megkeres.
2013. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem fog megkeresni, nekem kell őt megszereznem. de egyszer már csúnyán jártam vele, három hónapig ő járt naphosszat a fejemben, ő is sokat sírt emiatt és még most is mondja, hogy összehozunk egy olyan nyarat mint az, azt az egy incidenst leszámítva..
2013. márc. 22. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!