Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti honnan tudtátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti honnan tudtátok hogy életetek párjával vagytok/találkoztatok?

Figyelt kérdés
Első sorban olyanok válaszát várnám, akik már megtalálták életük szerelmét. Milyen érzés pontosan (az előző kapcsolatokhoz képest mondjuk)? Milyen érzés megtalálni az igazi, nagy betűs szerelmet? Nagyon megköszönnék minden személyes történetet, és sokat segítene az életem mostani, nehezebb szakaszában. :)

2016. nov. 29. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi volnék
2016. nov. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, beszélhetek-e erről, de én ezt érzem é a párom is.


Mi egy buliban találkoztunk, majd 2 évig semmi nem volt köztünk. Nekem volt párom, neki pedig néha volt, néha nem. " év után újra összesodort minket az élet és elkezdtünk randizni, és szinte rögtön éreztük, hoyg ez teljesen más. Önmagam lehetek mellette, mindent elmondunk egymásnak (a rossz dolgokat is!!!), a veszekedéseink előremutatóak, boldogok vagyunk egymással. Nagyon klisé de jobb emberek vagyunk egymás mellett (ő leszokott a cigiről, én az ok nélküli nyafogásról). A kapcsolat elején felmerült az esküvő, gyerek, összeköltözés témák, de nem erőltetetten, hanem teljesen lazán felmerült (pl láttunk az utcán egy családot) és tényleg már csak egymással tudunk MINDENT elképzelni.

Mi jelenleg 1,5 éve vagyunk együtt.

21/L + 24/F

2016. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Már sokszor hittem azt, hogy megtaláltam életem párját...
2016. nov. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valamiért egyből tudtam, hogy a barátom lesz az Igazi, pedig még csak 16 éves voltam akkor. Nekem ő az első barátom, neki én nem az első vagyok, de megmondta, hogy ő ilyet még soha nem érzett, hiába volt már 2 barátnője előttem :) Ő 23 éves, én pedig 19, 27 hónapja járunk, és tudom hogy fiatalok vagyunk, sőt a kapcsolatunk is még fiatalnak számít, de már olyan terveink vannak, hogy másfél év múlva felköltözünk együtt Budapestre, én oda szeretnék egyetemre menni, ő pedig azt mondta, hogy majd ott keres munkát és így együtt tudunk majd élni :) És onnan tudom, hogy ő az Igazi, hogy érzem, egy élet se elég amit vele tölthetek, még ha minden egyes percet együtt töltenénk akkor se lenne elég belőle :) Nagyon megnyugtat ha itt van velem, vele mindig önmagam lehetek, mindent elmondhatok neki, és alig várom, hogy összeköltözzünk :)
2016. nov. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre csak 75 éven felüli emberek válaszolhatnak kellő magabiztossággal :)


Egyébként már nekem is 3 életem párja volt. Az egyikkel úgy találkoztam, hogy írt, hogy dugni akar velem. Én vagyok a férfi.

2016. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én onnan tudtam, hogy voltak korábban kapcsolataim, de egyik férfival kapcsolatban sem éreztem még csak hasonlót sem.


Szóval úgy tudnám leírni leginkább, hogy megéreztem. Illetve emellett azért sok dolog utalt is rá. Olyasmi is ami másnak nem nagy dolog, mert szokványos egy kapcsolatban, de nekem ez újdonság volt, mert korábban még nem történt meg velem. Ez egyrészt a szerelem érzése, másrészt az, hogy soha senki mással nem volt orgazmusom, csak vele.

24 éves voltam egyébként mikor járni kezdtünk. Igazi lelki társak vagyunk, (nyálasnak tűnhet, de igaz) és ez nagyon hamar megmutatkozott. Ő is ezt érezte, és érzi a mai napig is. Ha nem érezte volna, nem vett volna feleségül.:)


Milyen érzés? Boldogság minden nap, amit vele töltök, amikor beszélgetünk, amikor reggel meglátom az álmos szemét ahogy csillog, ahogy átölel, a csókja...minden. Egy igazi csoda! Ilyen érzés:)


Igaz nem vagyok 75 éves, de attól még tudom, hogy az az idő is eljön majd, amikor én annyi idős leszek, és akkor pont 50 éves házasok leszünk. Másképp nem is érdemes együtt lenni, összeházasodni, csak ha így álltok hozzá.

2016. nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Majdnem minden nap megtalálom életem párját, nekem ez már olyan, mint a szrás, semmi különös.
2016. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!