Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan exetek, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan exetek, akinek adnátok még egy esélyt, és ha igen, akkor miért?

Figyelt kérdés

Van olyan nő/férfi az életedben, akinek adnál újra esélyt? Persze csak ha épp nem lennél kapcsolatban.

Ha igen, akkor miért? Még mindig nem heverted ki, esetleg nem is akarod? Vagy csak valami visszahúz hozzá folyamatosan?



2016. nov. 30. 16:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Mindegyik jól van ott, ahol van.. a múltban.
2016. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem véletlenül lett vége. Ha annyira jól működött volna bármelyik párkapcsolatom, nem lett volna vége. Minden okkal történik. Azért egy szakításhoz elég nyomós ok kell.

Ha újra össze is jönnénk, rövid ideig megint szép lenne, aztán ugyanúgy előjönnének a korábbi problémák.

2016. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, akit nem hevertem ki, de neki adnék a legkevésbé új esélyt.
2016. nov. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem, nem véletlenül lett vége. Ha annyira jól működött volna bármelyik párkapcsolatom, nem lett volna vége. Minden okkal történik. Azért egy szakításhoz elég nyomós ok kell.

Ha újra össze is jönnénk, rövid ideig megint szép lenne, aztán ugyanúgy előjönnének a korábbi problémák.

2016. nov. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs,nem veletlenul lett veguk.
2016. nov. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Valamiért vége lett.

De azért nem teljesen mindegy , hogy miért.


pl: Esetleg a távolság miatt mert mondjuk nem tudtatok elég sűrűn találkozni vagy csak nagyon nagyon ritkán és nem tudtátok elviselni , hogy nem lehet veletek.

Vagy volt volt olyan amin ha változtatott volna akkor minden jó lett volna.


Ergo ha nem haraggal váltak mondjuk el, hanem valami az útjukban állt, volt valami akadály amit nem tudtak legyőzni, de később hónapokkal , vagy évek múltán úgy alakultak a dolgok, hogy végül már minden megváltozott, jó irányba változott, illetve nincsenek akadályok,


Noss akkor lehetséges.


Ergo egyáltalán nem mindegy, hogy miért lett vége.

2016. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6 Én is valahogy így látom. Szerintem attól, mert egyszer valaminek vége lett, még nem jelenti azt, hogy nem lehet újrakezdeni.

Én pl az egyik az utolsó exemmel újrakezdeném, bár elég hangos volt a kapcsolatunk vége, de azóta eltelt egy hosszabb időszak, és rájöttem a saját hibáimra, hogy miket csináltam rosszul. Persze ez még kevés egy jó kapcsolathoz, de kiindulásnak azért nem rossz.

2016. nov. 30. 17:04
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen van olyan is akik akkor jönnek rá mennyire is jó volt nekik a másik mikor már nincs, és hogy nem becsülték meg eléggé.

Mert minden túl természetes volt.

2016. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én adnék,de csak akkor ha tényleg igy gondolná ahogy te.
2016. nov. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs.Ha én véget vetek egy kapcsolatnak akkor azt le is zárom véglegesen.Egy szakítás nem véletlenül történik meg.Én annak a híve vagyok hogy egy kapcsolatot addig mentsünk meg amíg az menthető.Ha már annyira megromlik hogy szakítás lesz a vége azt már kár újrakezdeni.Inkább az legyen a cél hogy ne legyen egy kapcsolatból szakítás.Ha ezt egyik fél se tudja elérni akkor jobb ha össze se jönnek később.Csak egymás idejét pazarolnák
2016. nov. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!