Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak számomra taszítóak ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak számomra taszítóak ezek a lányok? 19/f

Figyelt kérdés

Nem akarok ezzel senkit sem megbántani, meg lehet ez valakinek bejön, de én rosszul vagyok, ha valaki agyon festegeti a haját. Egyik lány ismerősömnek speciel most rózsaszín haja van, a vége pedig zöld. De úgy is nézett már ki, hogy a sárgától elkezdve a lilán át a rózsaszínig minden belekeveredett, meg konkrétan piros haja is volt.

Nem tudom, nekem az ilyen dolgok valahogy nem fekszenek. Inkább jobban szeretem, ha valakinek természetes haja van. Nem tudom mire jó ez az állandó kémiai hatások alatt álló haj, legalábbis az övén látszik, hogy széjjel van festve, semmi fény nincsen a hajában. Nekem a ez igencsak mű.


2016. nov. 30. 22:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem taszítóak. Elég inger ér az életemben, hogy ne érdekeljen, más mit miért csinál.
2016. dec. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem neked akar tetszeni. Sokszor hülye mellédumálás mikor azt hallod, ugyan, dehogy idegen férfiaknak (vagy nőknek ha leszbikus) akar sminkkel/műszempillával/bármivel tetszeni, de a színes haj spec tényleg olyan amit önmaguk kedvéért szoktak. Nekem sem kimondottan zsánerem, de ha összhang amúgy megvan köztünk, ettől még nyitott maradok ismerkedésre.
2016. dec. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek az èlénk, inkább egyszínű hajak. Én is sokszor eljátszom a gondolattal, csak nem vagyok hozzá sajnos eléggé exhibicionista.


Azt egyébként tudtad hogy a hajszál teljesen élettelen, így nincs nagyon értelme a haj egészségét felhozni szempontként?

2016. dec. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
kevés embernek tetszik úgy igazán, azok vannak többen, akik elfogadják, ha éppen ettől eltekintve tetszene nekik a lány
2016. dec. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
De jo hogy ez a legnagyobb bajod. Nem taszitoak, mindenki azt csinal ami jol esik neki. Ne nezz rajuk!
2016. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!