Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felnőtt nők, ti nagyon rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt nők, ti nagyon rossz néven vennétek, elküldenétek melegebb éghajlatra azt a férfit, aki nem érdekel titeket, a faviccei is idegesítenek és még szerelmet is vall nektek?

Figyelt kérdés
A következő lenne a mondandó adott esetben: Már egy ideje csak és kizárólag a néha veled együtt eltöltött idő éltet engem, minden gondolatod feltölt, ahogy rád nézek kellemes melegség árasztja el a lelkemet. Nem is hiszed el, mennyire várom az időpontot, hogy újra lássalak, anélkül minden olyan üres.
2016. dec. 4. 00:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, hogy ez már túlzottan nyálas. Ha alapból nem érdekled, de azért írsz egy ilyen szöveget még mellé, akkor válaszolni sem fog rá. Légy férfi, legyél magabiztos, és majd ha megszerzed a kiszemelt nőt, utána ráérsz romantikus lenni.
2016. dec. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de inkább nők válaszait várom
2016. dec. 4. 00:13
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Juj ez még egy szimpatikus sráctól is visszataszító, nemhogy egy olyantól aki nem jön be. Ne erőltesd ezt a szerelmetvallósdit. Ha nekem ilyet mondana egy fiú, tuti még reagálni se tudnék a sokktól.

27/N

2016. dec. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez még akkor is szörnyű, ha amúgy bejönne, érdekelne a srác. "csak és kizárólag a veled együtt eltötöttt idő éltet" váááááááááááááááááááá. Az ilyenektől mentsen meg az ég.

Fogd fel, hogyha nincs élvezhető, szerethető életed a szeretett személyen kívül, és minden más értéktelen és vacak, akkor ti is értéktelenek és unalmasak vagytok az ő szemében. Ha még te sem látsz semmi jót az életedben, más hogyan fog?


Legyél legalább életképes, még ha nem is boldog, EGYEDÜL. Utána lehet próbálkozni párkapcsolattal.

2016. dec. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon gáz...nyálas és visszataszító.

N

2016. dec. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Missi_Key ***** válasza:

ha kedvelem örülnék de nem tudnám mit mondjak, ha nem kedvelem akkor abszolut nem tudnák mit reagálni...


viszont azért határozott légy közbe a testbeszéd sokat számít :D ne menj át twilight-ba :D

2016. dec. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen elküldeném. Volt is egy ilyen eset. Munkahelyemen nyomult rám egy nálam 2-szer annyi idős fickó. Már kerek-perec megmondtam neki, hogy nem érdekel, mint pasi. Egy az, hogy van párom, a másik meg, hogy ha nem lenne, akkor se ilyen párt keresnék. Erre levágott egy érzelmes monológot, hogy csak miattam jár oda, nem gondolta volna, hogy komoly az elutasítás, most akkor másnap már felkelni se fog tudni.
2016. dec. 4. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hat akkor kilogok a sorbol de en nagyon szeretem az ilyeneket :) nekem tetszik. De ha nem vonzo a srac akkor semmit nem er.
2016. dec. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én egyetértek az elsővel, maximálisan igaza van. Ez túl sok. Főleg, ha igaz, amit a fő kérdésben/címben megfogalmaztál, hogy alapvetően nem érdekled a nőt, esetenként még idegesíted is. Ez a szöveg ez rettenetes. Nyálas, tolakodó, túl nagy felelősséget helyez a nő vállára, anélkül, hogy ő ezt bármilyen formában is támogatta volna előtte.


Konkrétan kirázna a hideg egy ilyen szöveg után.


23/N

2016. dec. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én megijednék,hogy esetleg zaklatni fog.
2016. dec. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!