Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felnőtt nők, ti nagyon rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt nők, ti nagyon rossz néven vennétek, elküldenétek melegebb éghajlatra azt a férfit, aki nem érdekel titeket, a faviccei is idegesítenek és még szerelmet is vall nektek?

Figyelt kérdés
A következő lenne a mondandó adott esetben: Már egy ideje csak és kizárólag a néha veled együtt eltöltött idő éltet engem, minden gondolatod feltölt, ahogy rád nézek kellemes melegség árasztja el a lelkemet. Nem is hiszed el, mennyire várom az időpontot, hogy újra lássalak, anélkül minden olyan üres.
2016. dec. 4. 00:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ez a szöveg még akkor is kiábrándítana, ha egyébként az illető szimpatikus lenne.. Borzasztó modoros és nyálas.


Egyébként pedig soha nem tartottam a kapcsolatot olyan emberekkel, akik viszonzatlanul belém estek, nem tartom fair dolognak. Egy ilyen szöveg után, ebben a helyzetben, pedig a lehető legudvariasabban, de megszakítanék minden lehető kapcsolatot az illetővel.

2016. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

nem vonzó, ha rajtam kívül semmi más nem érdekel téged.


ráadásul ahogy a kérdésben írtad, nem érdekled. egy túláradó kijelentéssel ez nem csap át az ellenkezőjébe. esetleg ha van alkalmatok sok időt együtt tölteni, nevetni, vagy más helyzetben látni.

2016. dec. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam. Nyolcas válaszolónak.
2016. dec. 4. 14:39
 14/17 anonim ***** válasza:

A lányok romantikusak. Azzal aki érdekli őket. Emellett a romantika nem egyenlő a teljes függéssel.


Először megpróbálnám udvariasan visszautasítani. Ha nem értene belőle vagy zaklatna, akkor lehet hogy elszakadna a cérna és beszólnék neki, de inkább letiltanám.

2016. dec. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Plusz ha azt akarom, hogy valakit én életessek, akkor vennék egy növényt, kiállatot, vagy gyereket szülnék. Férfira nem azért vágyom, hogy én éltessem. Ez nem igazi szeretet, ez színtiszta önzőség, mert ezzel hatalmas terhet raksz a vállára.
2016. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

" Tudtam, hogy ma nem romantikusak a lányok. "


tegyük fel, hogy őszinte válaszokat kaptál.


nem kell kiakadnod, hogy az első túlzott ötleted nem arat sikert. csináld másképp.


kár a nők romantikusságát hibáztatni.

2016. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
én romantikus kezdek lenni már, középtájon vagyok vele, de ez inkább beteges és ijesztő, mint romantikus...
2016. dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!