Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom bevalotta hogy nála...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom bevalotta hogy nála elmúlt a rózsaszín köd de viszont ugyan úgy szeret engem és fontos vagyok neki. És azt mondta hogy a szerelme amit érzett az át változott szeretetre. Létezik ilyen? Most jó vagy rossz ez? Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 20. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezik, és nincs ezzel semmi gond, ha a másik nem hajkurássza a rózsaszín köd érzését.

Amit tehetsz, ha zavar: megpróbálod visszahozni ezt az érzést, felfrissíteni a kapcsolatotokat. Ha nő vagy, akkor huncutsággal, némi színnel a szexuális életetekbe, közös programok. Ha férfi, akkor inkább romantikára menj rá, gyertyafényes vacsorák, meglepetések, és szintén közös programokkal, amiket tudod, hogy élvezne. Ebben sem árt a szexuális élet felfrissítése, de kicsit később.

Szóval a sorrend más, de persze ezekhez kell, hogy a másik is vevő legyen ezekre. Beszéljetek róla, ha téged nagyon zavar. Ez nem feltétlenül jelenti a kapcsolat végét, sőt. De innentől jobban oda kell figyelni, és tudatosan kell fejleszteni a kapcsolatot.

2016. szept. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy létezik ilyen,mindenhol egyszer elmúlik a szerelem,sehol sem tart örökké.Van akinél hosszabb ideig tart,van akinél rövidebb ideig,ilyen az élet.De ha se vonzalmat nem érezz irántad akkor az már kevés a szeretet egy kapcsolathoz.Nekem is van egy 5 éves kapcsolatom,nincs már meg az a nagy szerelem de szeretjük nagyon egymást és a kölcsönös vonzalom is meg van.
2016. szept. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy ezt mikor mondja. Ha pár hónap után, elég gáz. De több éves kapcsolatban normális teljesen.
2016. szept. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes.
2016. szept. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Egy idő után természetes, bár szerintem ezt nem kell "bejelenteni".
2016. szept. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!