Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikulásra illik valamit adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikulásra illik valamit adni neki, ha holnap találkozunk?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vagyunk együtt, ő 28 éves, én 25/L vagyok
2016. dec. 6. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy csokimikulást simán
2016. dec. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy milyen karakterek vagytok, mennyire elvárt ez, én barátnőmtől megkaptam, hajlakk + tusfürdő +csokimikulás (igaz a csoki az olyan, mintha magának vette volna,mert nem eszem de a másik 2 az nagyon jókor jött :)

Viszont egy kis apróság mégis csak elférhet :)

2016. dec. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem mondanám hogy illik (meg amúgy az illemből való ajándékozás semmilyen formáját nem támogatom), de ha te úgy érzed, jól esne neki, és fel szeretnéd vidítani, akkor csak nyugodtan. Én még adventi naptárt is csináltam a páromnak. :)
2016. dec. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem adj neki virgácsot és fenekeljen el vele ;)
2016. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!