Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van barátom, de voltam ma egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de voltam ma egy fiú haveromnál és bűntudatom van?

Figyelt kérdés

Utálom a haverom szót, csak így érthetőbb, mit szeretnék. :D

Szóval voltam a haveromnál, megnéztünk egy filmet, rendeltünk pizzát, beszégettünk. Volt egy időszak, amikor ő szeretett volna tőlem többet, de én soha az égvilágon nem szerettem volna tőle semmit. Ismerem is már régóta, viszont most mégis bűntudatom van, hogy egy másik fiúval találkoztam, miközben barátom van. Ez normális?


2016. dec. 7. 01:37
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Igen normális, mármint az hogy bűntudatod van.

Mikor valaki párkapcsolatban van, akkor már nem nagyon szokott az ellenkező nem tagjaival filmezgetni meg pizzázgatni.

Persze van kivétel akinek ez nem gond, de ők vannak kisebbségben.

2016. dec. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tortent semmi akkor nyugalom :)
2016. dec. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Semmi nem történt, nem is fog soha. Nagyon szerelmes vagyok a barátomba, csak rá tudok férfiként nézni..
2016. dec. 7. 02:05
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem normális, ha tényleg csak a barátod.
2016. dec. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem történt semmi és nem sunnyogtad ezt el a barátod elől, akkor egyáltalán nem kéne, hogy bűntudatod legyen. Attól még, hogy valakinek párja van még nem kell megszüntetnie a barátságait, akármilyen nemű is legyen a haver.
2016. dec. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nem volt semmi és nem sunnyogtam el...
2016. dec. 7. 14:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kúrtatok. :D
2016. dec. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vele akkor se kúrnék, ha az utolsó fiú lenne a világon...
2016. dec. 8. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!