Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy jobban vonzódok egy 30 körüli férfihoz, mint a velem egykorúakhoz?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, mégis jobban el tudnám képzelni magam egy idősebb férfi mellett, mint mondjuk egy 20-22 éves srác mellett. Szexuálisan is vonzóbbnak, érettebbnek találom a 30 körüli férfiakat. Ez a későbbiekben okozhat gondot?

2016. dec. 9. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdésben a válasz. Jól tolod.
2016. dec. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mesélj még nekem erről.

Van egy lány ismerősöm, akivel ugyanez a helyzet, és nem tudom megfejteni.


Azon agyaltam, hogy a kamaszoknak a nagy vágyuk, hogy minél inkább felnőttesebbek legyenek.

Talán még a kamasz korodat éled, ami neked nem is tűnik fel, és egy 30 éves férfi párjának lenni elég vonzó dolog, mert mindene megvan, ami egy felnőtt férfinak, hiszen az.


Te is szeretnél már felnőtt lenni, és a saját autó, saját ház, munka, anyagi biztonság... Szexuális tapasztalat, élet beli tapasztalat... stb.

Ezek nem hátráltató tényezők... Nem de bár?

2016. dec. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Apakomlexusod van.
2016. dec. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak a szexualitása vonz egy férfinak és nem komoly kapcsolatra vágysz. Ez gyakori láttam már ilyet. Nem biztos h érettebbek, kihasználhatnak, mert még gyerek vagy.
2016. dec. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tedd azt amire vágysz, örülni fognak neked a 30-asok. Akkor lenne apakomplexusod ha 40 -50 esek érdekelnének. Az a lényeg hogy jól kijöjjetek a többi nem számít.
2016. dec. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én meg fiúként hasonló idősen az idősebb nőkhöz vonzódtam. Nincs ebben semmi, amíg tényleg csak álmodozás szintjén marad.

Mert azt valljuk be 30 éveshez egy 19 éves még gyerek!

Én még a 23-24 évesekre is azt mondom gyerekek, érted...

Semmi jó nem sülne ki egy olyan kapcsolatból, ahol a férfi kap egy jó kis fiatal pipi husit, de igazából semmi nem működik mert akkora a generációs szakadék.

2016. dec. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 19. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!