Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vonzódok jobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voyager24 kérdése:

Miért vonzódok jobban a hetero pasikhoz?

Figyelt kérdés
Három évvel ezelőtt szerelmes lettem egy heteró srácba,3 évembe telt elengedni, sokszor voltam depressziós. Közben más munka területen helyezkedtem el. Idén sikerült elengedni. Most kezdtem új munkahelyen és megint beleszerettem első látásra egy hetero munkatársamba.Másfél hete ismerem de megint minden tünet fen áll. Ha meglátom izzad a tenyerem, pillangók repkednek a gyomromban, szabálytalan sziverés melyet a gyomromban érzek, összefüggéstelenül dadogok, nem tudok koncentrálni amire kellene. A múltkor ellenőrizett,annyira belehajolt a munkámba hogy szinte hozzá ért az arcával az arcomhoz, éreztem a leheletét az arcomon. Tegnap véletlenül hozzá ért a kezemhez. Fel kellene mondanom vagy másik műszakba mennem. Ha nem látom akkor is szenvedek de ha látom akkor is, tudom hogy semmi esélyem sincs. Mit tegyek ? Retardált válaszokra nem vagyok kíváncsi.

2016. jan. 17. 00:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Meleg vagy, férfiakhoz vonzódsz, arról nem tehetsz, hogy hetero vagy meleg a másik fél, tetszik mert férfi és mert tetszik.

Ő tudja, hogy meleg vagy?

Mennyire gyakori a szerelem nálad? (Mert pl én gyakran leszek szerelmes, de könnyen felejtek.) És mennyire tudod kezelni a helyzetet, elvonatkoztatni, elfelejteni az érzést?

Lehet, hogy jobb lenne másik műszakot választani, ha nem tudsz a munkádra koncentrálni és csak szenvedsz csendben. Nagyon nehéz úgy dolgozni, ha nem érzed jól magad a munkahelyen.

2016. jan. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem jellemző hogy könnyen esnék szerelembe, csak egy bizonyos személyiség attitűd vonz de az nagyon, :

-okos

-intelligens

-udvarias

-szerény

-kedves (ő a mostani ráadásul nagyon nagyon jó képű)

2016. jan. 17. 00:33
 3/13 anonim ***** válasza:
Talán próbálj meg együtt tölteni vele egy kis időt, és lehet, hogy kiderül róla pár negatívum, pölö, hogy veri az asszonyt. (Ez csak poén volt...) :p
2016. jan. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Senki nem tudja rólam hogy meleg, bent a munkahelyen, nem lenne jó pont így kezdeni egy cégnél, az a baj hogy az előző srácot se könnyen felejtettem el, pár hónapig "haverkodtunk" majd nagyon messzire elköltözött, megszakad a kapcsolat, boldog él, szép barátnője van, több mint 3 évig nem tudtam kiverni a fejemből. Nagyon hamar leszek szerelmes a "személyiségileg megfelelő emberbe" és nagyon nagyon nehezen tudom csak elfelejteni, egyébként még nem buktam le mások előtt hogy kibe vagyok szerelmes.
2016. jan. 17. 00:37
 5/13 A kérdező kommentje:
Hihetetlenül csúnyát fogok mondani, meleg vagyok de utálom a b..ikat az ilyen emma kategóriás, felvonulós dívákat, ha a férfiakhoz vonzódok akkor az legyen egy férfi, nem egy hisztis "hercegnő". Itt van a gond. Egyébként is a meleg és a b..i teljesen más, csak a heterok veszik egy kalap alá. Egy heteros pasira lenne szükségem.
2016. jan. 17. 00:41
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem is kevertem bele a feminin meleg srácokat a dologba.

Csak próbálok segíteni.

Szoktál eljárni, haverokkal, vagy ilyesmi? Esetleg az szokott még segíteni, ha ilyenkor mások kötik le a figyelmed, legalább munkán kívül.

2016. jan. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne bántódj meg azon, amit írok most neked, de a hetero férfiakat hagyd meg a hetero nőknek, és ha már a saját nemedhez vonzódsz, barátkozz meg a gondolattal, hogy egy hetero férfi soha nem fogja úgy viszonozni az érzéseidet, ahogyan te azt szeretnéd.

Volt meleg haverom, senki nem mondta volna meg róla, aki nem tudta, ő valahogy meg tudta oldani.

2016. jan. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tűzzel játszol,a hetero férfiak nem bírják az ilyesmit.:)
2016. jan. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves segítő. Egy szóval sem említettem hogy haragudnék, nincs okom rá, semmivel sem bántottál meg.Az hogy meghagyom a hetero férfiakat a hetero nőknek, ez a kijelentésed értelmezhetetlen. Teljességel tudatában vagyok hogy kevesebb mint nulla százalék esélyem van bármire is, nincsenek illúzióim és soha nem próbáltam meg közeledni romantikusan vagy bárhogyan s vonzalmam tárgyához. A problematika az hogy általánosságban hetero srácok vonzanak de ez nem egy olyan dolog melyet tetszőlegesen ki be lehet kapcsolni egy kapcsolóval, ha létezne ilyen akkor biztosan "kikapcsolt" állapotban lennék. Esetleg leírhatnád priviben hogy az említett haverod hány éves és hogy van e párkapcsolatban. Előre is köszi !
2016. jan. 17. 02:11
 10/13 anonim ***** válasza:

"Egy heteros pasira lenne szükségem." - ezt próbáld magadban rendezni, nem csak olyan melegek vannak, akik neked nem szimpatikusak. Megjegyzem, az az egykori meleg ismerősöm hasonlóképp nem tartotta jónak a nőiessé vált meleg pasik dolgait, utálta a melegfelvonulást, de azért tudott mit kezdeni magával, intelligens ember volt. Neki az volt akkoriban a legnagyobb gondja, hogy a szüleivel hogyan fogadtassa el, a testvére tudta már és elfogadta, de a szüleinek, akik elmondása alapján konzervatívabbak voltak, csak akkoriban próbálta adagolni. Már nem tartjuk a kapcsolatot, elsodort minket az élet, a teendők, de amikor utoljára beszéltem vele, volt párkapcsolata, most 30-as korú, de pontosabbat nem tudok, azóta eltelt néhány év és ez kitörlődött a memóriámból. :-)

Próbáld azt adagolni magadba, hogy vannak hozzád hasonló gondolkodású melegek is, őket kell megtalálnod.

2016. jan. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!