Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jelenleg mesterszakra járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenleg mesterszakra járok levelező tagozaton (33 éves) vagyok. A probléma az, hogy elkezdtem vonzódni egy nappalis fiúhoz, min.9 évvel fiatalabb. Ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés

2016. dec. 10. 11:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen, pont arról van szó, hogy nem szeretnék közröhej tárgya lenni bugyilobogtatás által, és ez most életkortól független. Bár ő nem is lenne olyan, ismerem annyira. Nekünk a konzultáció hetente van (péntek, szombat), de nem is itt ismerkedtünk össze, ugyanakkor vizsgaidőszakban is összetalálkozunk.
2016. dec. 10. 12:43
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
Ha sokkal infantilisebb vagy a korodnál és nem akarsz gyereket,simán összejöhet,de ilyen esetben komolyban ne higgy vakon,biztos ami biztos alaon.Majdnem MILF kategóriába esel,úgy,hogy lehet,neki jó lesz,hogy idősebb nővel volt.
2016. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

korodbeli vagyok, és a kedvesem meg köztem nagyobb a korkülönbség. megértjük egymást.


viszont azt mondod:


"velük együtt nehezen fogadna el>> csak szexkapcsolat lehetne>>abba nem mennék bele"


azaz mi a ... nak tetted fel a kérdést?


nem tetszik, amit ajánlani tud>> lépj tovább.

2016. dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#14,azért tette fel a kérdést,mert ő egy pasi,aki valamiért le akarja járatni a 30-as,gyerekes nőket.
2016. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Miért lennék pasi? Illetve miért szeretném lejáratni a 30-as éveiben járó anyákat? Nem értem.
2016. dec. 10. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!