Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi lehet a legjobb megoldás?

Mi lehet a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Üdv!

Most nyertem felvételt levelező szakra (BCE GTK), és akadt egy apróbb problémám. Mikor jelentkeztem, az akkori munkám mellé a levelező tökéletes választásnak tűnt, viszont azóta változott és új munkám lett, de hétvégenként is dolgoznom kell... A tanulmányokat pedig mindneképp el szeretném kezdeni. Ebben az esetben mi lehet a megoldás? Kétségbe vagyok esve... Még a nappali tagozat is optimálisabbnak tűnik jelen esetben.. Bármilyen jellegű tanács sokat segítene!

Köszönöm előre is!



2016. júl. 31. 23:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha felvettek levelezőre akkor két lehetőséged van.

Nem mész el beiratkozni, és majd jövőre okosabban választol.

Elmész, és a munkaadóddal úgy állapodtok meg, hogy azt az 1-2 napot tegye szabaddá.

2016. júl. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!