Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megmerjem kerdezni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmerjem kerdezni, vagy inkabb varjak?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel egy ideje egyutt vagyok, naponta beszelgetunk, de bizonyos okok miatt nem tudtunk talalkozni. Most ugy erzem en vagyok teljesen beindulva, mar hisztiztem is,hogy latni akarom,amire persze beleegyezes es kedves szavak voltak a valaszok. Gyotrodom,en el akarom mondani,hogy o jar az eszemben, hogy vele akarom az unnepeket tolteni,hogy mondja el az allaspontjat. De felek, lehet hogy sietettem,ezzel eljesztem es meg ezt a kicsi jot is elveszitem. Hogy fogalmazzak,hogy ne veszitsem el?
2016. dec. 11. 11:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Kijavitva: mostanaban nem tudtunk csak talalkozni..
2016. dec. 11. 11:58
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy egy ideje együtt vagytok? Mennyi ideje? És hány évesek vagytok?

Ettől (is) függ, hogy együtt töltsétek-e az ünnepeket vagy sem

2016. dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Huszonevesek vagyunk, es kb masfel honapja, eleg aktualis lenne tudni a dolgokat..
2016. dec. 11. 12:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a varjak. A varjak aranyosak :)


[link]

2016. dec. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erről csak az jut eszembem, amikor a Két pasi - meg egy kicsiben Eveleyn megkérdezi Rose-t, hogy "Ő is tud róla, hogy eggyütt vagytok?".
2016. dec. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"eggyütt"


[link]

2016. dec. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!