Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmerjem kérdezni? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

van egy lány, akit nagyon régóta ismerek és nagyon jó barátok vagyunk. az utóbbi időben aszthiszem hogy beleszerettem..

nemtudom, hogy megmerjem-e neki mondani, mert nemtudom hogy ő mit akar, és félek attól hogy nem lesz a válasz és megromlik a kapcsolatunk barátként is.

sokszor volt már hogy odabújt hozzám, de szerintem csak barátilag, ezért nemtudom hogy mit csináljak. Én imádom és nagyon szeretem, de nemtudom ő hogy van ezzel.

gondoltam rá, hogy valakit megkérek h kérdezze meg tőle, de akkor az is elég hülyén jönne ki .. (szerintem)


(ne gondoljátok, hogy úgy akarom neki megmondani, hogy felhívom, vagy msn.. hanem előtte flörtölgetni vele kicsit.. )


én 16, a lány 15


2011. febr. 6. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazad van, mindenképpen személyesen kell rendezni. Tereld olyan mederbe a beszélgetést, hogy fel tudd dobni a témát. de ne azt mondd, hogy szerelmes vagy belé vagy hogy tetszik neked... inkább azt mondd, hogy úgy érzed, nagyon közeli barátok vagytok, és bizonytalanul tedd hozzá, hogy lehet, hogy te ennél kicsit többet érzel. Ezután ha nem reagál, kérdezd meg a véleményét.
2011. febr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mondd meg neki :)


sok szerencsét

2011. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igazából arra is gondoltam, h egy olyan szitu: h beszélgetünk h tetszik nekem 1 lány, de nemtudom h ő akar-e tőlem valamit, kikérném a véleményét h mit gondol, h 1 régi baráttal összejönne-e és ha azt mondja h igen, akkor mondanám, hogy jó, akkor felhívom. és felhívám őt..

(facebookos, de szerintem jó :D)

2011. febr. 6. 16:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Elképzelésnek jó, de szerintem túl egyértelmű lenne neki, hogy rá gondolsz.
2011. febr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindenképp megér, legalább fejlődsz
2011. febr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát az 1. válaszolónak nagyon köszi.

megpróbálom :)

2011. febr. 7. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!