Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmerjem kérdezni, hogy lenne-e a barátnőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy lány, aki nagyon tetszik nekem, és szeretem is,már elég régóta ismerem, és elég jó baráti kapcsolat van köztünk, de én többet akarok. Szerintetek rákérdezzek, hogy lenne-e a barátnőm? Mert gondolkodtam már rajta, csak félek, hogy nemet mond, és akkor már a barátságunk se marad olyan.
2009. szept. 12. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Buta dolog rákérdezni. Ennek magától kellene jönnie, ha az ő oldaláról nem érzel semmit, akkor ne csinálj hülyét magadból. Hívjad el randizni, kávézni, moziba, sétálni, vagy akárhova és nagyon finoman közeledj hozzá. Ha veszi a jeleket és viszonozza, akkor folytassad, ha viszont NEM, akkor történet lezárva.
2009. szept. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Gondolkozz el rajta, hogy szerinted te is tetszel-e neki vagy bókolj neki és ha elpirosodik akkor, szerintem van esélyed nála. És szerintem ne kérdezd meg egyből, hogy lenne-e a barátnőd, hanem elhívod valahova (pl: moziba, vagy sétálni akármi csak kettesben menjetek el) és egyszer csak megpróbálod megcsókolni, ha elhúzódik akkor lehet, hogy nem tetszel neki, vagy félénk ilyenkor ne szomorodj el. Ha viszont hagyja magát akkor előtted a pálya. :) Sok sikert. Amúgy hány éves vagy és mennyi a lány?
2009. szept. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, szerintem érez irántam, mivel jó előre megbeszéltük, hogy találkozzunk, és nekem azt mondta, hogy nagyon várja, meg minden, meg msn-en is szokott bemásolgatni szerelmes idézeteket. Am. 15 évesek vagyunk, mind ketten. De viszont az előző barátja átverte, megcsalta, és nem tudom, hogy ezek után akarna-e bárkitől bármit.
2009. szept. 12. 16:32
 4/6 anonim válasza:
92%

Lehet hogy megcsalta de ha kölcsönösen éreztek egymás iránt hamar elfogja felejteni, elméletileg akkor ez egy "randi" filling volt, ne kérdezz rá...várj mig jeleket küld, Lány vagyok és sztem, vagyis álltalában a lány sosem kezdeményez...én is mindig várom h a fiú kezdeményezzen és jeleket küldök velé:D

Legyél vele kedves , mond neki h jól néz ki ma, bókolj neki stb...ezt szeeretik a lányok és a mozi meg séta is jó ötlet szurkolok nektek rem összejöttök de ha nem se csüggeggy sokat (= akkor nem ő van neked megirva!

Puszii

2009. szept. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi :]
2009. szept. 13. 12:25
 6/6 A kérdező kommentje:
Hmm... hétvégén találkozok vele, hátha lesz valami :)
2009. szept. 22. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!