Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátomnak, aki nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak, aki nem túl romantikus készültem egy karácsonyi ajándékkal. Illetve javaslatokat is várok, mert tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés

Az egyik ajndék egy romantikus vacsi itthon,mert imád enni,a másik egy póló,amin a kedvenc szövege van: Ha azt mondják neki: Laci,te mindent tudsz,erre ő (ami a pólóra kerülne: Mindent IS. Terveztem egy pólót ezzel,de nem tudom megmutatni,mert megszűnt a képfeltöléses oldal :(

Esetleg email-en elküldöm,ha gondoljátok,úgy könnyebben tudnátok tanácsot is adni...Mert nagy szükségem lenne rá



2016. dec. 11. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem világos, hogy miért vagy tanácstalan. Leírtad a terveidet, tök jók, örülni fog nagyon, akkor mégis miben kell tanácsot adnunk? :)
2016. dec. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hogy jól néz e ki

de itt a kép,köszönöm első! :)

[link]

2016. dec. 11. 19:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó a póló bár nem sok néznivaló van rajta. Egy tök egyszerű betűtípus egy egyszínű pólón, azt gondoltam tényleg lesz mit eldönteni :). Szerintem tetszeni fog neki.
2016. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem örült neki...meglátta,hogy egy pólót kapott és le is tette,mégcsak a szöveget se olvasta el,csak másnap,mert nem volt miben haza mennie
2016. dec. 28. 14:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért az durva, hogy ennyire le se szarta, mit kapott tőled, hogy még csak meg se nézte rendesen... A kajához szólt valamit?
2016. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen,ennyit: kösz,jó volt
2016. dec. 28. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!