Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Teljesen tanácstalan vagyok .

Figyelt kérdés

A helyzet felettébb bonyolult. Több mint három éve vagyok együtt egy lánnyal, akivel nem is volt semmi problémánk.

Azonban egyszer nagyon megbántott és valahogy teljesen "elhidegültem" tőle. Szünetet akart, hogy másokat is "megismerhessen". Nyilván az ágyban, mert egy barátnője azt mondta, hogy ő úgy érzi, hogy túl kevés férfivel volt és ezt nagyon hiányolja. Utána bocsánatot kért, és azt mondta, hogy csak én kellek neki. Előtte csak ő volt a fontos nekem, másra rá se néztem. Azonban már nem tudom úgy szeretni mint előtte. Már nincs bennem az a "tűz".

Eddig egyszerűnek tűnhet, azonban ott a baj, hogy félárva, és senki nem érti meg. Mindig azt mondja, hogy én vagyok a mindene, mert én vagyok az egyedüli, aki igazán szereti.


Most mégis mit csináljak? Hallgassak a szívemre és keressek mást, vagy maradjak vele, mert senki más nincs neki?

Kérlek segítsetek.



2016. jún. 9. 00:50
 1/4 cukilányka 0.0 ***** válasza:
Maradj vele mindenképp, szüksége van rád! Házasodjatok össze, vegyetek egy panellakást, csinálj neki három puját, aztán esti program: Balázs-show, pelenkázás...
2016. jún. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak a szolidaritás és a sorsa iránti részvét miatt ne maradj vele szerintem... csak ha mélyen szerelmes vagy belé, vagy sehogy... és nem akarok bunkó lenni, de ez egyfajta érzelmi zsarolás, nyomás is lehet a részéről, h. az árvaságával jön... amikor másokat akart megismerni, ez nyilván nem volt szempont, most se legyen... nem vagy te a katolikus karitász, hogy csak jótékonykodásból maradj vele, és később ez rosszra is fordulhat, mert egy idő után a kapcsolatotokat téglahordásnak, áldozatnak élheted meg, hogy csak a nehéz sorsa miatt maradtál vele... nem tudom hány éves vagy, de ha fiatal, akkor pláne lépj tovább, és találd meg azt a lányt, akit teljes tűzzel tudsz szeretni.
2016. jún. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen ertheto,hogy kiabrandultal belole,hisz o tett is

ezert.Kikukazott aztan meg jo lennel meg is neki miutan kielte magat?:/ Onbscsulesednek is artassz azzal,ha ezek utan meg velemaradnal.

2016. jún. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én teljesen árva vagyok, az exem meg félárva. Azt mondom neked, hogy légy erős és lépj tovább mert ez egy játszma. Ezzel jövünk amikor meg akarjuk fogni a másikat (persze kell hozzá az hogy nincs baráti kör és tényleg egyedül maradnánk). Sajna ez van. De ez a mi keresztük, ne te cipeld. Amúgy az említett barátnő véleményem szerint kakikavaró hangulatban volt éppen. 29/f
2016. jún. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!