Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az a hejzet, hogy nemrég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a hejzet, hogy nemrég műtötték, és aki műtötték dr nő, nos úgy érzem hogy beleszerettem, lehet viccesen hangzik, de nem tudom kiverni a fejemből sehogysem, és nagyon sokat gondolok rá. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Főleg azután miután kötözésen voltam egész nap csak rajta kattogok, korban majdnem egyformák vagyunk, szóval még az sem volna akadály, úgy tűnik hogy énsem vagyok neki közömbös, bár erre nem volt konkrétum, ezt csak úgy érzem belül, mi volna a hejes, mit csináljak?

2016. dec. 14. 12:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de nem tudom megállni :******HELYES******

Ha tetszik hívd el randira.

2016. dec. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy kicsit gátlásos típus vagyok, nomeg félek az elutasításról is :(
2016. dec. 14. 13:08
 3/20 anonim ***** válasza:

doktornő, meghívhatom egy kávéra itt a büfében?

ebbe nincs semmi, ez nem nyomulás stb.

ha belemegy akkor beszélgettek egy jót

ha nem, aranyosnak fogja találni, és udvariasan elutasít hogy férje van bla bla...

2016. dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Valoszinuleg egy húron pendulhetsz a sebesz doktornovel, ha 3 osszefuggo mondatot nem tudsz megfogalmazni.

Es ne, ne egessed le magad. O az asztalos, te meg a bukkfa.Pont ennyire nem voltal neki kozombos.

2016. dec. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A kávézás a büfében nem is butaság :3
2016. dec. 14. 13:25
 6/20 A kérdező kommentje:
Amúgy még köszi a sarazást, attól hogy nincs húsz diplomám még lehet közös téma!
2016. dec. 14. 13:33
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Majd pont gagyi papival akar összejönni. Na ne röhögtess :D
2016. dec. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Attól hogy nincs diplomám már hülye és szar ember vagyok? Nem próbálkozhatok be egy okos embernél? Imádom azokat az embereket akiknek ez a mérvadó! ;)
2016. dec. 14. 13:41
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Trollszekciónak kiadták a téliszünetet, miért jó ezzel viccelődni amúgy?


A vak is látja, hogy erőltetett a helyesnemírásod.

2016. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha csak olyan komment kerülne ide ami hasznos is, ha csak oltogatni akarsz azt légy szíves máshol, másnak!
2016. dec. 14. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!