Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy GONOSZ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy GONOSZ lányba? (20/F) (Hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Történt hogy nyáron együtt nyaraltunk párommal és ott összebarátkoztunk egy nagyobb baráti társasággal akik szintén abba a városba laknak ahol mi is, együtt jártunk bulizni, strandra meg napközbe is sokat lógtunk együtt. És ott volt egy lány. Először a barátnőm hívta fel rá a figyelmem, hogy láttam-e milyen szép az a lány ott egyedül. Nem kellett volna mert valahogy egyből megfogott. Aztán egyik délután szóba is elegyedett vele bnőm és én is oda mentem dumálni. Már akkor valami nagyon furcsa volt, meg nem tudnám fogalmazni miért de végülis aznap együtt mászkáltunk a csajjal én elég távolságtartó módon de barátnőmmel nagyon jóba lettek. A csaj fiatalabb mint mi és az apjánál lakott lent nyáron szóval nem egészen tartozott abba a baráti társaságba csak úgy oda csapódott mert "unatkozott" és jóba lett velük. Én mondtam bnőmnek ,hogy vigyázzon a csajjal mert nekem valami nem kerek(a lány velem nagyon furcsán viselkedett).


Aztán elmentek másnap túrázni barátnőmmel én pedig délután kapom a hívást ,hogy menjek be az ügyeletre. Mint kiderült bnőmnek teljesen kifordult a térde még majdnem meg is akarták műteni neki de szerencsére nem kellett. Így is elég fájdalmas volt neki, kérdeztem mi történt? És kiderült ,hogy a csaj VICCBŐL lelökte egy lejtős részen majd mikor látta hogy bmőmnek bajok vannak a térdével akkor sem volt hajlandó segíteni neki csak röhögött, hogy mit drámázik. Mikor ezt megtudtam nagyon kiakadtam, kimentem a csajhoz aki szintén ott várt és számon kértem, hogy ez történt tényleg? De amikor kiabáltam vele csak mosolygott, és elkezdte simogatni a mellkasom ,hogy kár hogy nem a fejét verte be igaz? Ez kb annyira lábrengető élmény volt ,hogy hirtelen meg sem tudtam szólalni mire nevetve elsétált.


Ez történt nyáron és szeptember óta már többször is láttam a lányt a városba bár nem pont itt lakik de gyakran jár be, és ha meglátott mindig hatalmas vigyorral köszöntött és jött oda tenni a p*csáját. Ő a legjobb csaj akit utálok. Nem tudnám eldönteni, hogy megdugjam vagy megöljem. Múltkor egy szülinapi buliban ott volt -én egyedül voltam- és megint előadta nekem magát, hogy egy ilyen helyes fiúhoz szebb barátnő illene (ezzel gondolom magára utalt vagy ki tudja) és én mindig felhúzom magam rajta ha visszagondolok rá mit tett és el kezdtek balhézni de ő csak beszél ,hogy imádja amikor mérges vagyok és hogy üssem csak meg nyugodtan nagyon élvezné. Másoknak lehord a sárga földig engem és a barátnőmet, a jelenlétemben gyakran rámászik más pasikra és smárolnak meg fogdossák egymást gondolom féltékennyé akar tenni.


Az egészben az a legrosszabb, hogy már valamennyire sikerült elcsábítania pedig annyira nem akartam, MINDEN erőmmel azon voltam hogy ez véletlenül se történjen meg. Természetesen mindenhol összefutok vele szinte kb már csak a suliba tudom hogy nem fog feltűnni. Szerintem minimum szociopata a csaj de lehet hogy teljesen kattant a r*bi. Van bennem egy beteges vágy, hogy segítsek neki valahogy és ki akarom deríteni hogy miért lett ilyen. Ezenkívül én pontosan olyan oroszlán típus(csillagjegy) vagyok akinél hízelgéssel sok mindent el lehet érni és ezt mindig utáltam, de Ő ezt már az első pillanattól pontosan tudta, hogy mit kell mondania nekem. Barátai se nagyon vannak, sokmindent nem tudtam róla kideríteni csak hogy nagyon gazdag az apja és hogy sok pasit készített már ki, állítólag volt egy rendes "barátja" csak azzal vége lett mert a srác elköltözött. Szerintem valami boszorkány volt az ősei között vagy én nemtudom de ilyen csajjal még sosem találkoztam. Olyan mintha gonosz lenne értitek??? De valahogy mégis... kell nekem. DE nem akarom.


2016. dec. 14. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Te nem vagy 100s... Milyen kamu sztori ez mar? :)

Mint vmi elcseszett tini dráma.

2016. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
E nomine esz pátré es fili es piritus szántíí ámen! Én egy ördögűzőt javasolok neked. Aki a legjobb volt de már leváltották XIII. Jenei pápa
2016. dec. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Mekkora sztori!! :D


A barátnődnek mondtad amúgy? :O

2016. dec. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Mi a fészkes fenét keres ez az abszurd írás a FELNŐTT kategóriában...A te esetedben az alábbi életmentő javaslattal élnék: Tanulj még irodalmat, mert nem fogod látni a fától az erdőt és vakot fogsz vezetni a világtalanságba. Fontos, ősi bölcsesség: néma gyereknek anyja veri a baját.
2016. dec. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
63%
Felébredtèl már?
2016. dec. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
A kabszi rossz,ertem? Meg nincs is teli szunet megis itt unatkoznak az iskolas trollok . Ha esetleg megis igaz(amire kb. semmi eselyt nem latok) akkor mond el a csajodnak mit erzel es ne vezesd ot tobbet felre...A masik csajt is hagyd mert ha nem kamu az irasod akkor elmeroggyant :D
2016. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Ez melyik könyvből van? :)
2016. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
2016. dec. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

"Nem tudnám eldönteni, hogy megdugjam vagy megöljem."


Láttad már a Szerb filmet? :D

Hívd ki az erdőbe, és kérd meg, hogy szopjon le. Egy váratlan pillanatban fogd le a fejét, húzd ki belőle a farkad, és a makkoddal nyomd ki a szemét.

Abból majd tanulni fog. XD

2016. dec. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!