Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol lehet értelmes, kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet értelmes, kedves lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Munkahelyen nem akarok ismerkedni (nyilvánvaló okokból). Sok pénzem van, így elég sok butuska nőm volt, nem panaszkodok élveztem eddig, de ennyi idősen már valami másra vágyna az ember. 28/F

2016. dec. 15. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert az exemen kívül én sem találkoztam még össze olyan lánnyal, aki kedves, és őszintén tudna szeretni, a másik felem lenne lelkileg.
2016. dec. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasonló hasonlót vonz, zsák a foltját mindig megtalálja.


Bárhol találhatsz olyan lányt, aki az elvárásaidnak megfelel. Viszont ehhez agyilag is fel kell nőni, éretten kell gondolkodni, és csakis azokra a tulajdonságokra kell összpontosítanod, amikkel a leendő párod rendelkezzen. Tehát vonzd be magadnak az ideális párt.

Tudom miről beszélek, így találtam meg a páromat is és már lassan 4 éve együtt vagyunk.

2016. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Probálkozz kulturális rendezvényeken, könyvesboltokban stb.
2016. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebben az országban nem
2016. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát.. Szerintem már azért mert odaírtad hogy sok pénzed van röppennek a gold diggerek. Ne így próbálj lányt keresni.

Nő társaim értelmesebb szekciója nem ezért kezd el érdeklődni.

Jó humor, jó beszélőke, sok szeretet. Ez ami kell a csajsziknak 😉

2016. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!