Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik társkeresőt ajánljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőt ajánljátok ahol értelmes, diplomás nőkkel lehet ismerkedni? 27/F

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
elittars.hu?
2016. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
A diploma mellé emberséget és intelligenciát nem adnak.
2016. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es de ki se zárják egymást.

én nem vagyok diplomás nő mivel férfi vagyok, de kezd kicsit elegem lenni hogy egyre több helyen már lassan szégyellni kell a diplomát

2016. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szégyen, csak lassan már tényleg az ássa el magát akinek nincs. Az ha valakinek még nincs, még nem eufemizmus a gyökérségre, és a primitív jellemre.
2016. febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MolotovPunk ***** válasza:

Az elittárs egy nagy hulladék.Azt nem ajánlom.Ismeretségi körömben többen használták,de szinte csak negatív véleményeket hallottam róla.Ráadásul fizetős.(Állítólag ott sok kamu adatlap is van.)Jóval több,mint máshol.

Talán a love.hu ami még elmegy,viszont a randi oldalak nagy része fizetős és a társat kereső felhozatal sem nagy szám.

2016. febr. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert akinek nincs diplomája azzal mi a gond?
2016. febr. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

#6 Szerintem ne menjünk bele.. A diploma egy jó szűrő.

Nyilvánvaló, hogy a diplomások között is akad bőven ostoba, műveletlen, bunkó, de azért az arányok egészen mások, mint a diplomával nem rendelkezőknél.


Ha nem vagy képes felfogni/elfogadni az a te bajod.

2016. febr. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy ássa el magűt akinek nincs? Épp ha valakinek van, az automatikusan egy öntelt semmihez nem értő ember...legalábbis itt sokan azt sugallják. Nem tudom miért kell bárkit leszólni ha továbbtanult, és olyan párt is képzel el magának aki szintén nem állt meg 1 db érettséginél. Az meg a legblődebb duma hogy emberséget nem adnak hozzá. Igen valóban nem, de azért ne vegyük már a diplomát az embertelenség, meg butaság szinonímájaként.
2016. febr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!