Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek magabiztosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek magabiztosabb férfi (32)?

Figyelt kérdés
Volt néhány párkapcsolatom. Külsőre nincs nagy baj, több nőnek is bejövök. De menet közben mindig elhagytak, volt, hogy 1, 2 év után, volt, hogy 3-6 hónap után, mert nem volt szerelem felém. Ennek fő okozója, hogy nem vagyok magabiztos. Vagyis több nő felhozta ezt már. Görcsös voltam, nem túl vicces a kapcsolat alatt, merev, túl stresszes. Mind a megfelelési kényszer miatt, hogy jó legyek a nőnek. Meg is lett az eredménye a sok befektetett munkának, semmi...Hogyan lehet magabiztosabbá válni. Sajnos kevés barátom is van, kissé antiszoc vagyok. Vagyis szeretek eljárni ide-oda, de nem egyedül, párkapcsolatban bárhová. De nem vagyok igazi támasza egy nőnek. Keresetem magyar szinten átlagos nettó bér. De ezzel nem volt még eddig gond.
2016. dec. 16. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az gond, hogy ezt nem lehet fejleszteni, max eljátszani egy jól betanult mintát és reménykedni, hogy nem jönnek rá, hogy csak eljátszod...


Sajnos aki "menő" az születésileg ilyen. Ők azok akik már az óvodában is a "legvagányabbak" meg mindenféle ilyesmi.


Ez a gond eleve.

2016. dec. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne fejleszteni?
2016. dec. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy lehetne fejleszteni, ne beszélj butaságokat. Elon Muskot verték kölyök korában a suliban, mert ő volt a legszerencsétlenebb. Ma 5 gyerekes apuka, a világ jelenleg élő legnagyobb feltalálója, dollár milliárdos üzletember.
2016. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*ne
2016. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3


Nem mindenkinek rendelkezik 180 feletti IQ hányadossal...

2016. dec. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A nők folyamatosan teszt alatt tartanak.

A határozottság,magabiztosság,vélemény kinyilvánítás az adott szituáció esetén mindig biztonságot ad a nőnek.

A fontos része az,hogy nem lehet mindig igazat adni nekik,de ha igaza van,akkor viszont támogatni,dicsérni kell a leányzót. Így biztos,hogy mindig felnéz a férfire.

2016. dec. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ott ahol ilyen szinten meg kell/meg akarsz felelni az amúgy sem egy jó kapcsolat.

Én is túlzottan meg akarok felelni a kapcsolat elején, de aztán ez elmúlik később. Valamit rájöttem arra is ha úgy nem vagyok jó amilyen vagyok akkor kár erőltetni a dolgot. Tehát próbálok azért az elejétől fogva természetesen viselkedni

2016. dec. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!