Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párkapcsolatotokban melyikőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatotokban melyikőtök mondta ki először azt, hogy 'Szeretlek'? Mennyi idő ismeretség/járás után?

Figyelt kérdés

2016. dec. 15. 13:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

En ( nőként).. :D nagyjából 1 honap utan.

Tok véletlenül búcsú kozben kicsúszott a számon teljesen rozsaszinkodos tekintettel, aztan ahogy kimondtam, azt gondoltam: bakker, tényleg kimondtam! Erre annyira bepanikoltam, h racsaptam az ajtót.. :)

A csukott ajtóba vertem a fejem, h most eltoltam mindentegesz biztos... aztan hallottam, ahogy lepeget a lépcsőn lefele. Majd nem sokkal kesobb jott egy SMS: en is szeretlek!

Azota 2 gyerek, + sok ev házasság... :)

2016. dec. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A barátom mondta először, egyből utána én is neki.

2 hét kapcsolat, és 3 év ismertség után.

2016. dec. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez nagyon aranyos :))) Köszönöm, hogy megosztottad velem (velünk). További sok boldogságot :)
2016. dec. 15. 13:27
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi 2. :)


Ezért is kérdeztem, hogy mennyi ismeretség után.Olyan sokaknál látom manapság azt, hogy pár napja, hete járnak és már mennek naponta a közös képek meg a szívecskék egymásnak facebookon..

2016. dec. 15. 13:29
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Én eléggé elrontottam. :D 20 éves vagyok, lány.

1 hete voltunk együtt, mikor egy buli után hazamentünk és órákon át csak beszélgettünk. Nekem nehéz feloldódni szexualitás téren mert kiskoromban volt egy megerőszakolós esetem, ezt neki elmondtam az elején. Féltem is aznap este, mert ittunk és először aludtam nála. És tudod mi volt? Egész éjjel ölelt és beszélgettünk. Mindenről. A múltról, tervekről, magunkról.

Több óra után mikor eldöntöttük, hogy alszunk én elfordultam és hirtelen el is felejtettem, hogy milyen rövid ideje vagyunk együtt, kicsúszott a számon. Olyan volt mintha tényleg évek óta ismerném és tök természetes lenne, hogy mondom neki. Utána rögtön hozzátettem halkan, hogy "b*szki"... A vállamnál fogva magához fordított, a szemembe nézett és azt mondta ő is szeret. Nem tudja hogyan, miért, de szeret.

Ez volt 3 hónapja, azóta is együtt. Felhőtlen, csodálatos kapcsolat, vele tervezek mindent és ő is velem. :)

2016. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mikor leírtad az elején, hogy elrontottad akkor megijedtem picit viszont a végére szerencsére jóra fordult a történet :) A múltadat sajnálom, szörnyű lehetett viszont nagyon örülök most nektek és legyetek ilyen boldogok ezentúl is :))
2016. dec. 15. 13:36
 7/14 anonim ***** válasza:

#5

Én is azt hittem az elején, hogy az lesz a sztori vége, hogy kiakad a pasi, vagy valami, de ez tök jó, nagyon aranyos lehet, szerencsés vagy :) remélem sikerülnek a terveitek, vigyázzatok egymásra :) jó ilyeneket olvasni :)

2016. dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Mostani kapcsolatomban ő mondta ki először, én pedig nagyon örültem neki, persze eléggé meglepődtem, mert az első hivatalos randink után volt, és az első szex után. Azért azt megjegyezném, hogy már egy éve ismertük egymást, így nem az első jöttmenttel bújtam ágyba. Kb így volt:

-Szeretlek :D!-tök vigyorogva, várakozva a reakciómra, én meg tök meglepődve:

-B@sszus....!-és még néhány másodpercig csak bámultam, h most csak szívat vagy mi van, de nem.- Én is Téged! :D

Később mondta, hogy nagyon megijedt először, pedig nem akartam, csak kijött a számon ez, mert olyan hihetetlen volt, és olyan jól esett. :)


Volt egy pali, akivel nem sikerült ilyen jól a dolog, vele már majdnem két hónapja voltunk együtt. Nekem egy hosszú, nagyon összetett mondat közben véletlenül sikerült kimondanom, és csak azután vettem észre, hogy azt mondta, "én is szeretlek". Igen, ez lehetne happy end.... Csakhogy... Ez után az egész olyan fura lett, úgy csinált, mintha üldözném a szeretetemmel, érzelmileg lerázó volt, de ugyanakkor igényelte, hogy vele legyek. Többször sem működött a himbi-limbije szex közben ezek után. Aztán mikor többször is rákérdeztem, hogy most mi van tulajdonképpen, akkor elmondta, hogy bizonytalan, később meg hogy néha úgy érzi van jövőnk, néha meg nem. Ezt csinálta egy darabig, és többször megkérdeztem, hogy mit akar tőlem, hogy ne pazaroljuk egymás idejét. Nem volt határozott válasz, így én dobbantottam. És szerencsémre pont abba a paliba botlottam, akit fentebb említettem :)

2016. dec. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok, hogy így leírtátok :D A mostani barátoddal nagyon aranyos sztori volt :D A volt barátoddal tényleg kevésbé sikerült jóra, viszont ha az nem így alakult volna akkor nem ismernéd a jelenlegi párod :))


Én is elmesélem, hátha valaki még elolvassa.

Nekem elég kínos volt a szitu, ugyanis először a volt barátom facebookon közölte velem, hogy: "szerintem szeretlek", úgy, hogy bulizni volt a haverjaival -.- kb. 10 éve ismertük egymást és olyan 2-3 hét járás után mondta de igazából nem örültem annyira neki és még viszonozni sem tudtam neki :/ Pedig szerettem csak ilyet nem biztos, hogy félig részegen, bizonytalanul kellene közölni a másikkal :D Nyilván nem szakítottunk egyből, de fél évig voltunk együtt és szinte sose mondjuk ki egymásnak :/

2016. dec. 15. 17:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Barátom mondta ki először, 2. randin, ültünk a parkban a padon és egyszer csak kimondta, én meg csak lestem, hogy miiiii :D Első kapcsolatom, úgyhogy nagyon-nagyon zavarban voltam :D megöleltem, és én is mondtam neki, hogy szeretem :) azóta is, 27 hónapja együtt ^^
2016. dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!