Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezek a jelek utalhatnak arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a jelek utalhatnak arra, hogy többet érez irántam a nő?

Figyelt kérdés

A hölggyel egy munkahelyen dolgozunk és a főnökeim egyike, s ez az, amiért nem akarok túlságosan nyomulni és a munkahelyünkön különösen figyelnek arra, hogy főnök-beosztott viszony ne alakuljon ki (ebből már régebben voltak viták és kirúgások stb)

Szóval,

-már többször is bókoltam neki meg flörtöltem vele, ő konkrétan nem flörtölt velem, de sokszor adta alám a lovat

-volt, hogy összefutottunk a munkahelyen és hirtelen botlottunk egymásba és pár másodpercig csak néztünk egymásra és mosolyogtunk és utána elnézést kértünk egymástól és mindenki ment a dolgára

-több munkatársam is említette, hogy amikor én a közelben voltam, akkor teljesen megváltozott a hölgy hangszíne meg teljesen másképp beszélt, mint előtte

-alapból mindig semmilyen kedve van, de ha én ott vagyok, akkor folyton vidám és mosolyog

-ha úgy találkozunk, hogy sokan vannak körülöttünk és ő észrevesz, akkor egyből elfordul a fal felé, mintha nézne valamit és utána egyből rám néz és elmosolyodik (ez a fal felé nézős dolog és utána mosoly már nagyon sokszor előfordult)

-ha kettesben vagyunk, akkor mindig fülig ér a szája


Szóval a munkahelyünkön nem elfogadott az ilyesfajta viszonyok, de nekem már tervben van a munkahelyváltás, de nem tudom, hogy most azért nem közeledik jobban, mert nem szabad vagy, mert nem akar, szóval megköszönném, ha segítene valaki a jelek értelmezéseiben :)

F/28


2016. dec. 21. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen jelet vársz még? Kérje meg a kezed?
2016. dec. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A jelekből ítélve szimpatikus vagy Neki. Az,hogy csak kollégaként kedvel vagy mint pasi is bejössz Neki ebből nem derül ki egyértelműen.


Jelenlegi párom a főnököm volt. 1 éve voltunk már együtt és még mindig nem tudtak erről a kollégák.

Nem törvényszerű,hogy minden a munkatársak előtt történjen, az Ő tudtukkal.


Esetleg eressz meg egy célzást, bókot amikor kettesben vagytok és figyelj a visszajelzésre.

2016. dec. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyertelmuen vonzodik Hozzad! Hivd el egy tslslkozora kettesben. Jo hatassal vagy ra. Legyen ez eleg neked.

Ez az addig usd a vasat,amig meleg esete. Tehat ne keslekedj.

N

2016. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kérdezi válasza:

Sajnos ez nem elég a döntéshez, a nők sokszor nem egyértelműek, nyílván szimpi vagy neki meg minden de az a legbiztosabb, ha elhivod valahova abbol kiderül minden.

De Megmondom neked, hogy ez nagyon nem jó ötlét, hogy kollégával, pláne főnökkel. De te tudod. Sok sikert.

2017. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!