Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom nem tudja mit érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem tudja mit érzek irántam Azt mondja össze van zavarodva es mar nem szerelmes de szeret engem. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A következő lenne a sztori.

2 éve vagyok a párommal szinte majdnem minden este egyut alszunk.

A kapcsolatunk elején es szinte mostanáig neki nem volt egyetlen egy barátnője sem így hát nem járt el otthonról sehova csak dolgozni.

Pár hónapja pontosan nem tudom megmondani de kb 2 hónapja a munkahelyen összebarátkozott 3 lánnyal akibol az egyik leszbikus.

Azóta teljessen máshogy viselkedik velem úgy érzem többet akar velük lenni mint velem ..

Azt is mondta hogy mar nem szerelmes belém de szeret engem csak kell neki egy kis tér mert azt érzi hogy megfojtom a szeretetemmel.

De ez meg 2 hónapja nem alt fent tenyleg nagyon szeretett engem velem akart lenni mindig es most valahogy minthogy ha nem akarna velem annyit lenni.

Nagyon sokat beszélnek a baratnoivel Facebook on amikor nem vagyok vele es úgy érzem hogy tele beszéltek a fejet...

Es mar az is végéig futott az agyamba hogy a leszbikus barátnője iránt el kezdett érezni valamit... beszéltem erről megkérdeztem tőle ezt hogy esetleg lehet e errol szó es a válasza az volt hogy nem dehogy is . Csak nagyon jo barátok es jól érzi magát a társaságában .

Soha nem nem nélkülem bukizni es mostmár oda is el megye nem számít neki az hogy en mit érzek.

A munkahelyen a munkában sem olyan mar mondtak nekem hogy nagyon sokat változott es hogy ezzel a leszbikus lánnyal megy ki Egesznap cigizni es Egesznap beszélnek Facebook on . De nem tudnám róla elképzelni azt hogy egy lany iránt erezne valamit es ezért ilyen velem . Segítsetek nekem hogy mit csinaljak mit tudok tenni ebben a helyzetben ?úgy érzem több időd akar velük eltölteni mint velem???



2016. okt. 27. 10:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem volt régen egy barátnőm, aki azzal állt elém, hogy lehet leszbikus, és ő feltétlen ki akarja próbálni. Akkor felvilágosítottam, hogy te maximum biszex vagy, mivel már előttem is volt pasid (Egyébként nagyon fiatal volt)

Ezt így fel is fogta, későbbiekben nem emiatt de szétmentünk és utánam is pasival jött össze, de felfedezte a vágyat a női nem iránt.


Szóval igazából bármi lehet

2016. okt. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

aki azt mondja, nem tudja, mit érez, az tudja.


sajnos ez van, ne erőltesd.


hallottunk viszont már sok olyat, hogy hiába ürül ki egy kapcsolat vagy hiába tetszik meg más, megszokásból, kényelemből azzal maradsz, akivel voltál.

2016. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen igen, aki azt mondja nem tudja, meg hogy már csak szeretet van, meg úgy összesszégében hanyagol, azt jobb ha elfelejted, ha nem akarsz kihasznalva lenni,és összetörni.
2016. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen csak ezzel az a baj hogy tenyleg 1-2 hónappal ezelőtt teljesen máshogy alt hozzam... foglalkozott velem éreztem hogy szeret es hogy velem akar lenni es az a furcsa hogy 1 hónap alatt ennyire hogy lehet elhidegülni a másiktól ?
2016. okt. 27. 11:40
 5/17 BlackSword ***** válasza:
Bele kell törődnöd, hogy nem csak belőled áll a világa... Ennyi...
2016. okt. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen en abba bele is törődtem de mindent lehet egesegesen csinálni es amit most o csinal az egyáltalán nem egeseges es nem egy kapcsolatba való az hogy többet akar velük lenni mint velem... szerintem ez nem így működik az embernek legyenek barátai de ne minden áron es ne lökje el maga mellől az embereket . Olyan érzésem van mintha mást szeretne de annyira ismerem hogy megcsalni nem tudna de lehet el kezdett érezni valamit a leszbikus lány iránt vagy csak nagyon jól el vannak egymással nem tudom tenyleg ezt hova tenni?? :(
2016. okt. 27. 12:40
 7/17 anonim ***** válasza:
Mit akadsz fenn ezen? Hagyd el és kész, ha nem tettszik a dolog....
2016. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Azért az nem Oylan egyszerű mivel szeretem !!!

Ha el tudnám hagyni mar rég nem lennék vele...

2016. okt. 27. 13:52
 9/17 anonim ***** válasza:

Csak én vagyok gondolom olyan lüke, hogy nem esik le, a kérdező nő vagy férfi? :D

Amúgy sajnos, ha másokkal lóg, megismerkedett másokkal és már vele nem foglalkozik úgy, sajnos véget ért a kapcsolatotok. Lásd be, ezt nem érdemes már erőltetni.

Ha nem is ők, de mással lesz pár hónap/év múlva.

Szerintem ne erőltesd és lépj ki addig, amíg még neked kedvezőbb. Ha ő tesz ki, csak még jobban fog fájni.

2016. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondja azt hogy fontos vagyok neki? Csak egyszerűen 2 év alatt nem ment sehova es most erre van szüksége nekem ezt mondja
2016. okt. 27. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!