Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párom pilóta és sajnos nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom pilóta és sajnos nem tud itthon lenni karácsony egyik napján sem. Aki hasonló cipőben jár és nem töltheti együtt a karácsonyt a párjával az hogyan vészeli át?

Figyelt kérdés

2016. dec. 22. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugy ahogy a többi napot.

A karacsony számomra nem jelent semmit.

2016. dec. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Én nem tudom mit kell ezen "túlélni", bár nekem a karácsony csak egy nap a sok közül, nem hordoz semmilyen extra jelentőséget. Idén közösen ünneplünk több barátunkkal együtt, de az elmúlt 2 évben is úgy hozta a munka, hogy nem tudtunk együtt lenni aznap, de egyikünk sem halt bele. Hozzáállás kérdése, de szerintem simán túlélhető.
2016. dec. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Mint bármelyik másik napot.
2016. dec. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb minden karácsony melóval telik ,gyakran a hétvége is,most meg a kettő egybeeseik. Szóval egy- egy szabad kedd vagy péntek van akkor ünneplünk már amennyire tudunk, hullafáradtan. Két féle nap van csak munka és szabadnap,ünnepek csak a szerencséseknek jutnak.
2016. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan nap mint a többi, csak az emberek ruházták fel nagyobb jelentőséggel.


Akit szeretsz, azzal ugyanolyan értékes az együtt töltött idő mint karácsonykor.

2016. dec. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi majd akkor ünneplünk, mikor itthon lesz. Nem az számít hogy a naptárban melyik nap van karácsony, hanem hogy mikor tudunk együtt lenni.
2016. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Még is, mit kell átvészelni?????? 35 évig úgy melóztam, tévedésből voltam ünnepen itthon. Még is sikerült, akkor ép a párom dolgozott. Egyszerű, akkor volt a karácsonyunk, mikor együtt voltunk itthon.
2016. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
mind a ketten dolgozunk nincs mit átvészelni, ha szabadok leszünk, majd kikapcsolódunk
2016. dec. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szenteste a meghitt pillanataidban gondolj meleg szívvel a stewardessekre.
2016. dec. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Kell neked penzes pasi.
2017. ápr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!