Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti honnan tudtátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti honnan tudtátok hogy szerelmesek vagytok? Mit éreztetek abban a pillanatban?

Figyelt kérdés
Szándékosan nem a tini kategóriába írtam és mielőtt félre értés lenne, nem azér
2016. dec. 22. 21:52
 1/10 A kérdező kommentje:

Bocsi véletlen nyomtam egy entert x)

Szóval, nem azért kérdezem mert nem tudom hogy mit érzek és mások tapasztalataiból akarok rájönni. Puszta kíváncsiság ^^

2016. dec. 22. 21:53
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Folyton rá gondolsz, nem vagy okés nélküle, hiányzik.
2016. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Mindig amikor megláttam az illetőt, elkezdett gyorsabban verni a szívem. De ha nem láttam akkor is egy furcsán jó érzés volt jelen, vidámabb voltam, elképzeltem, hogy vele vagyok.
2016. dec. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Olyankor még a kutya sz.rt is szépnek látod 😃
2016. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Hullámvasút. Egyszer fent, aztán lent, egész nap rá gondolok. Ha meglátom gyorsabban ver a szívem. Bénázom, ügyetlen vagyok a közelében. Az ő boldogsága fontosabb,mint a sajátom, adott esetben képes vagyok elengedni.

Amikor egyértelműen kiderült, hogy viszonzatlan a dolog, akkor hónapokig mély depresszív állapotba estem. Nagyon nehéz volt kiheverni, még most sem vagyok teljesen túl rajta, de nagyon sokat fejlődtem ennek az egésznek köszönhetően és örülök, hogy megismertem őt, még ha nem is lehet köztünk párkapcsolat. Örülök mert egy igazán különleges lány ő, egyetlen pillantása többet jelentett nekem, mint az összes többi kapcsolatom együttvéve.

2016. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Olyan jó érzés tölt el. Mikor meglátom mindig mosolygok. Sokszor gondolok az illetőre egy nap. A gyomrom liftezik fel le.
2016. dec. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Először nem voltam biztos a dologban, aztán azon kaptam magam, hogy egyre többet gondolok rá és végül már az volt a napom fénypontja, ha találkoztunk, alig vártam. Amikor egymás szemébe bámultunk mintha megállt volna az idő. Már az is örömmel töltött el, ha mellette lehettem és egy mukkot sem szóltunk.
2016. dec. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az volt a minden, ha beszélgethetek vele.


Ha valakinek beszéltem róla vagy a nevét kimondtam, akkor önkéntelenül mosolyra húzódott a szám... de olyan igazi vidám, boldog mosolyra.


Ha ránéztem, akkor is ez a mosoly került az arcomra tudtom és akaratom nélkül.


Bármit tett az jó volt, még akkor is, ha hülyeség volt.


Az idő úgy szállt el mellette, hogy sose volt elég. Mindig vele lettem volna. Sose untam volna meg.

Azt gondoltam tökéletes.

Amikor nem láttam két hónapig a nyár miatt, akkor utána amikor találkoztunk, akkor a szívem 140-es pulzussal a vérnyomás meg kétszázhúsz felett...

Tökéletes hónapokat töltöttünk együtt. És egy tökéletes estét egyszer... gyönyörű volt és filmbe illő minden pillanat. Rózsaszín köd. Így hívják az ilyet.


Aztán megcsalt :D (úgy, hogy velem sose szexelt, mert neki több érzelem kell ehhez...) :'D és felébredtem. Azt gondoltam tökéletes... de ezt már nehéz lett volna kimagyarázni :D

Talán, ha nem vág át ennyire, akkor sose szeretek ki belőle.

Utána két hónap gyász... és egy idő után eljutsz odáig, hogy tudj mosolyogni.

Aztán társaságba menni. és amikor újra találkoztok, akkor örömmel konstatálod, hogy még mindig ugyanolyan, mint volt... csak már idegesít téged az is, hogy ha rád néz... nem még hogy ha megszólal. :)


És aztán mosolyogva mész haza, mert örülsz, hogy a tököd tele van tőle, és irritál minden mondata. :)

2016. dec. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az összes időmet vele akartam tölteni. Mikor valami miatt rossz kedvem lett, csak beszélnem kellett vele és úgy éreztem már is megoldódott minden. Ha találkoztunk elfelejtettem mindent és mindenkit, csak mi voltunk ketten.
2016. dec. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Még együtt se vagytok, de már elképzeled a leendő közös gyerekeiteket, belegondolsz milyen lehet mellette ébredni minden reggel. Mindenkinek róla beszélsz, akkor is ha már hülyének néz a külvilág. Belegondolod minden zenébe, minden versbe, minden dalszövegbe. Az összes idióta megnyilvánulását aranyosnak találod. Megölelnéd
2017. jan. 3. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!