Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félreléptem. Vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreléptem. Vélemények?

Figyelt kérdés

Mielőtt még jönnének az "ilyen rbanc" "olyan rbanc" kommentek olvassátok el..

A párommal már 4 éve vagyunk együtt,de már semmi sem olyan, mint régen. Nem foglalkozik velem, nem kérdezi meg hogy vagyok, milyen napom volt, hogy éppen mi a baj..Egész nap csak a számítógép előtt ül,vagy alszik. Nekem kötelességem a takarítás, főzés, mosás az ő segítsége nélkül, napi 8 óra munka után. Volt már, hogy hozzámütött, hogy csúnyán beszélt velem..

1 hónapja megismertem egy srácot. Nagyon aranyos meg jó fej, sokat beszélgettünk, jól esett, hogy végre érdekel valakit, hogy mi van velem. Aztán már picit komolyabbra fordultak a dolgok, lefeküdtünk..nem tiltakoztam, de nem is akartam úgy igazán.

A legnagyobb baj, hogy úgy érzem még mindig szeretem a barátom, vagyis valamiért nem bírok szakítani vele(pedig mindenki hülyének néz,aki tudja,hogy miket tesz velem) a srác pedig el akarja mondani a barátomnak, hogy mi is történt kettőnk között. Hogy állítsam le?


2016. dec. 23. 18:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem szakítottál ,mielőtt szétteszed a lábad másnak?? Hát megérdemelnéd,hogy kipakoljanak a pasidnak,aztán kidob. Ennyi gerinced nincs? Csak vigyázz 2szék közül nehogy a földre ess.
2016. dec. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

1. ha problémád van, miért nem nyitod ki a szádat és beszéled meg vele?

2. te egy cseléd vagy, a leírás alapján " Nekem kötelességem a takarítás, főzés, mosás az ő segítsége nélkül, napi 8 óra munka után."

3. ha sz..r a kapcsolat miért nem szakítasz és kezdesz bele az újba minden lelkiismeretfurdalás nélkül?

4. ha problémád van a kapcsolatban miért nem beszéled meg vele, hogy változtasson, hogy esetleg javítsatok a jelenlegi helyzeten? miért nem állsz ki magadért?

5. te NEM SZERETED A JELENLEGI PÁRODAT! ha szeretnéd, akkor nem léptél volna félre!!!

6. papucs vagy, akivel azt lehet tenni, amit akarnak

7. nem volt kötelező félrelépni, nem tartottak pisztolyt a fejedhez

8. ha maradt még benned gerincség, akkor elmondod a pasidnak és szakítotok, hisz ennek a kapcsolatnak már úgyis vége!

2016. dec. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak aztnemértem, ha ennyire nyilvánvalóan nem megfelelő a kapcsolatod, akkor miért nem változtatsz rajta?
2016. dec. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt tényleg te vagy csakis a hibás. Az h a barátod rosszul bánik veled és te ezt hagyod, az nem ment fel az alól h megcsaltad. Már rég szakítanod kellett volna, vagy ha mégis szereted a párod, akkor elfogadnod a helyzetet. Bár sztem a szakítás lenne a célszerű.
2016. dec. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%

Ezt hívják úgy, hogy rábsztál, anyukám :D


Kiemelném a kedvenc részeim a kifogás-sorozatból:


"Nekem kötelességem a takarítás, főzés, mosás az ő segítsége nélkül, napi 8 óra munka után. Volt már, hogy hozzámütött, hogy csúnyán beszélt velem." - Mivel te pedig egy akaratgyenge szobanövény vagy, inkább szenvedsz, minthogy ott hagyd. Mi van? Csak gratulálni tudok, megérdemled a sorsod. Cseléd vagy? Fizet érte legalább? :D


"Nekem kötelességem a takarítás, főzés, mosás az ő segítsége nélkül, napi 8 óra munka után. Volt már, hogy hozzámütött, hogy csúnyán beszélt velem." A fentiek fényében, ha te ezt a gyökeret ezek után még szereted (egészen annyira, hogy félredugsz mellette, basszus, mi lenne, ha nem szeretnéd? :D), szintúgy megérdemled.


"a srác pedig el akarja mondani a barátomnak, hogy mi is történt kettőnk között" - A srácnak majd kinyílik a szeme, mekkora egy gerinctelen lotyóval van dolga, hamarabb, mint gondolnád :) Ha összekaparsz magadban némi agyat és tartást, akkor abbahagyod a szánalmas és nevetséges kifogásaid gyártását, lezárod a diszfunkciónális szar párkapcsolatodat és kicsit elgondolkozol magadon, kezdésnek.

2016. dec. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Szergej55 ***** válasza:
100%
Azelőtt mit gondoltál a barátodról, hogy az új jelölt felbukkant? A racionalizáló hörcsög halálra pörgött, aki tudja miről beszélek, úgyis érti. Legközelebb legyen gerinced és legalább szakíts előtte a barátoddal, persze értem, hogy dugásra ott az új lovag, melegedni meg jó visszajárni a kényelmes helyre.
2016. dec. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Bizony r..anc vagy vagyis kb egy véglény. Először szakítani kellett volna és utána keresni mást.
2016. dec. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
úgy hogy mond neki csak dugópajtik vagytok és ha nem tartja a pofáját akkor puncit sem kap tőled.
2016. dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

Ne érezd magad szarul. Ha pasi lennél,most mindenki gratulákna,helyeselne hogy megcsaltad a párod. De mivel nő vagy,ezért csakis te lehetsz a hibás. Nem! Itt a párod is ugyanúgy hibás, neki nem volt fontos a kapcsolatotok. Te mindent megetettél,kinyaltad a se.ggét,ő meg a kisujját nem mozdította meg.

Szerintem ne legyél bizonytalan,igaza mondjuk a hozzászólóknak,h ha már ennyire vacak ez a kapcsolat,miért nem szakítottál azzzal az emberrel. Megcsaltad kész, hagyd el és legyél boldog azzal az emberrel,aki törődik veled.

2016. dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

Én máshogy látom. Az derül ki, hogy a nők igénylik a törődést, figyelmet. Akik olvassák ezt a topikot és egésznap ülnek a gép előtt, meg alszanak, és lesarják a nőjüket, akkor ez vár rájuk. Mindenki igényli a szeretetet, és, ha otthon nem kapják meg, keresik máshol. A fiúk is ezt csinálják, ezzel védekeznek. Jól tetted. Nem kell leállítani, legalább észbekap az a semmirekellő here.

Majd írj.

2016. dec. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!