Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan igaza van a haveromna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan igaza van a haveromnak, vagy csak próbál lehúzni engem?

Figyelt kérdés
Minap beszélgettünk ilyen párkapcsolati dolgokról és szóba hozta, hogy nekem még egy barátnőm sem volt pedig már vagy 4-5 éve többé-kevésbé folyamatosan ismerkedek (23 vagyok), de a lányok mindig visszautasítottak (annak ellenére, hogy szerintem nem vagyok csúnya). Nem tudom, hogy a saját maga tapasztalataiból kiindulva mondta ezt vagy csak próbálja lehúzni az önbizalmamat, de szerinte 175 alatti magassággal semmi esélyem a csajoknál. Mondjuk alapból egy kicsit pesszimista/kishitű ember, szóval nem tudom, hogy mennyire hiteles ez a megállapítása. Most olyan 169-170 vagyok (hajtól függően :P). Igaz ő is alacsony (173), de neki azért volt már 3 rövid távú kapcsolata, igaz 2 évvel idősebb is nálam. Nem tudom, hogy mennyire van igaza, mert amúgy nekem sosem mondták a szemembe (vagyis pontosabban kétszer igen, amikor két 168 körüli csajjal ismerkedtem, de őket meg is értem, mert majdnem velem egymagasak voltak- egyébként mindig pici lányoknál próbálkozok), hogy esetleg azért nem akar tőlem semmit, mert alacsony vagyok. Legtöbbször mindig olyan formában adták tudtomra a visszautasításaikat, hogy "Nem hiszem, hogy össze illenénk" vagy "Nem éppen te vagy az a fajta pasi akire vágyom.". Illetve azzal érvelt, hogy a társkereső oldalakon is rendre legalább 175-ként jelölik meg a minimálisan elvárt magasságot a nők. Erről nekem nincs tudomásom, mert neten nem szoktam ismerkedni és szerintem ez amúgy is csak egy irányadó érték, de javítsatok ki ha tévedek. Szóval tőletek kérdezném, hogy komolyan van-e benne valami ráció, amit a haverom mond, vagy csak le akar húzni? Már csak azért sem tudom elhinni, mert azért ismerek néhány srácot, akinek van barátnője és szerintem tőlem nem sokkal magasabbak vagy talán hozzám hasonló alkatúak (nem tudom). És gondolom ők sem a lottón nyerték, főleg, hogy mindegyiknek a barátnője teljesen kis szolid, átlagos kinézetű. Na szóval teljesen összezavarodtam és kicsit megingott az utóbbi időben az énképem, tehát ha valaki segítene tisztába tenni a tényeket, annak nagyon örülnék. A konstruktív válaszaitokért előre is köszönet. :)

2016. dec. 24. 14:17
 1/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
67%
Egyáltalán nincs igaza. Mindig egy haveromat hozom fel példának amikor ez a téma jön fel. 170 cm jó ha megvan a srác és 10 barátnője simán volt már, de pontosan nem is tudom.
2016. dec. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Én csak azt tudom, hogy 165 magas vagyok, és még soha nem jött össze (31 éves vagyok). Nem is régen bizony, mikor próbálkoztam egy csajnál, aki szimpatikusnak talál amúgy azt mondta bárcsak magasabb lennék... szóval ha ebből indulok ki, akkor a haverodnak valószínűleg igaza van. A magasság sokat számít sajna.


Nem törvényszerű, hogy ezért elutasítana egy lány, de nekem is erős a gyanúm, hogy ez egy fő oka annak, amiért még nem jött össze nekem sem.

2016. dec. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lazy Lover ***** válasza:
12%
igaza van! a nők undorodnak a kis pasiktól kivétel ha egyedülálló anyuka
2016. dec. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
160 cm vagyok, tetszett már tőlem alig magasabb srác, akinek azóta volt már nem egy barátnője. Amúgy meg, csak körül kell nézni az utcán, csomó alacsony srácnak van barátnője. A szobatársam barátja sincs szerintem 175 cm.
2016. dec. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen is es nem is. En 171cm vagyok es a ferjem kb 180 cm. Ez nekem ok. Nem volt alacsonyabb pasim de csak egy volt aki 2m koruli volt. Pl az sem adott semmi pluszt.


Nem tudom hogy bejonne e egy alacsonyabb pasi mert nem hozta ugy a sors viszont rengeteg csaj van 160-165cm kozott es gondolom nekik pont tok mindegy hogy a pasijuk 165 cm vagy 2m. De aztan lehet hogy tevedek. De aki ez alapjan valaszt part az meg is erdemli...

2016. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Nekem mindig a magas pasik jöttek be, de a párom kb. akkora, mint te. Rájöttem, hogy mivel én is kicsi vagyok, így sokkal praktikusabb, jobban illünk egymáshoz és nagyon vonzódom a páromhoz :)
2016. dec. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Baromság, ismerek olyan csávót, aki kb 160-170 és hétvégén a bulikban azt a csajt viszi szobára, amelyiket akarja, egymás után többet is. Én 180 vagyok, örülök ha havonta egyszer leesik valami az ágyamra :D
2016. dec. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a magasságon aggódni elég hülyeség, nem?
2016. dec. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem az a baj, hogy te vagy alacsony, hanem az, hogy az önbizalmad alacsony.
2016. dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!