Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon erez irantam valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon erez irantam valamit, vagy csak neha jo szorakozas vagyok neki? A ferfiak is sok idot akarnak tolteni a nokkel ha ereznek valamit irantuk?

Figyelt kérdés
Meg egesz friss a dolog csak par honapja tart egy ideig jol ment minden de ahogy egyre kozelebb kerultunk egymashoz eszre vettem,hogy neki en fele annyira se vagyok fontos mint o nekem. A talalkozast ugy 90%ban en hozom fel,o mindig azzal jon,hogy nincs ideje tanulas melo sport mellett (mert neki ezek a legfontosabbak)olyan szinte semmit nem igenylo dolgokra nemet mond hogy filmezzunk vagy menjunk setalni valamerre de ezek mellett kedves figyelmes amikor velem van csak ram figyel mondta hogy akarja ezt ami koztunk van de jelenleg ennyit tud nyujtani. A kerdesem az, hogy varjak meg, hogy idovel tobb idot szabadit.e fel ram vagy egyertelmuen nem fogtam meg annyira hogy komolyan vegye ezt csak mondjuk nem akar megbantani es veget vetni ennek meg amugy is neha jo vagyok neki ha epp olyanja tamad..?! Valaszokat elore is koszonom 22L

2016. dec. 26. 22:52
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

Nyilvánvaló, hogy éppen kapóra jössz neki amikor kell, de legalább felvállalja, elmondta, ennyi fér bele.

Hogy érdemes-e várni az attól függ, hogy neked ez így megfelelő e jelen pillanatban.

2016. dec. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak akkor fogod megtudni, ha egy ideig nem keresed.

Komolyan mondom! Ne irj neki, ne hivd, semmi.

Ha akkor megmozdul es tesz valamit, akkor fontos vagy neki, ha nem, akkor te is tudod a valaszt.

2016. dec. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt hogy elmondta. En is voltam ilyen helyzetben. Megmondtam a nőnek, hogy nem csak most de kesobb sem valószínű hogy szeretnék komolyabbat mert nem fér bele. Nagyon sok remenyt ne fuzz hozzá, inkább orulj hogy őszinte veled. Ha akar majd toled tobbet is, azt is mondani fogja szerintem.
2016. dec. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Az a baj ezzel,hogy amugy minden nap beszelunk messengeren na most ha en holnap direkt nem irok ra o legkesobb este fele akkor is irni fog h na mizu?! Es igy ennyibol nem sokat tudok meg..lehet ez nala csak egy megszokas is,mert azert a par honap alatt alig volt nap h ne beszeltunk volna.. probaltam azt is,hogy en nem hozom fel neki a talalkozot es,hogy o mikor mondja magatol de ennel is ugy 3nap kulon let utan mondja jo lenne mar velem lenni aztan masnaptol megint par napig nem er ra meg nem jo neki :/
2016. dec. 26. 23:07
 5/41 anonim ***** válasza:
Mások az igényei, vagy elfogadod vagy kalap-kabát...
2016. dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
"Nem csak most de kesobb se valoszinu hogy szeretnek komolyabbat mert nem fer bele" ezt nem ertem ha van egy no aki irant erzel valamit es szeretsz vele lenni,kepes vagy "eldobni" mert hogy nem fer bele? Vagy az akinek mondtad ezt nem kulonosebben fogott meg?
2016. dec. 26. 23:16
 7/41 A kérdező kommentje:
Oke hogy masok az igenyei de a ferfiaknal nincs meg az az erzes hogy minnel tobbet akar a valasztottjaval lenni? :D
2016. dec. 26. 23:20
 8/41 anonim ***** válasza:

Akkor legkozelebb mondd azt neki, hogy bocsi, de nem ersz ra, mert a Jozsi haveroddal talalkozol.

(De tenyleg menj es talalkozz valami fiu haveroddal)

2016. dec. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Pont ez a lenyeg hogy nem fogott meg annyira. Jol éreztem magam vele, de amellett hogy idom sem volt ra, nem is volt meg benne a plusz. Kerdezd meg tőle hogy ha tobb ideje lesz, szeretne e komolyabbat tőled. Ha mellebeszel akkor biztos nem.
2016. dec. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy en nagyon orulok amikor vegre magatol mondja h talalkozzunk,szeretne velem lenni ha lerazom azzal hogy bocs mas program van kiszurok magammal :DD
2016. dec. 26. 23:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!