Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Számomra egy rendkívül nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számomra egy rendkívül nehéz és összetett folyamat a pártalálás, ezért fordulok hozzátok, hogy lehetne-e még segíteni ebben a témában?

Figyelt kérdés

Üdvözlet

Hosszú történet lesz előre szólok.

Lassacskán 24 éves leszek, még tanulok.

Nem tartom magam csúnyának vagy primitívnek, ősembernek.

Sokan mondják, hogy különc vagyok, kiismerhetetlen olyasvalaki akin csak nagyon nehezen lehet csak kiigazodni, megismerni, szélsőséges, meg lázadó típus még ennyi idősen is, aki kissé "gonoszka", rosszfiús természetű. Az emberek felé csak nagyon nehezen nyitok, hosszú évekbe telik, mire valakiben úgy ahogy megbízok. Biz úgy van, hogy szemtől szembe elmondom a véleményem akárkinek ha arról van szó egy eléggé nyers, mások által kissé lenőző, furcsa, kötözködő stílusban.

Ugyanez a helyzet párkeresés terén is, nálam a vonal +-3 évnél van meghúzva, ez azt jelenti, hogy nálam legfeljebb 3 évnél fiatabb vagy idősebb nők jöhetnek szóba.

A többiekkel nem nagyon foglalkozom.

Az ideálom a szőke, vékony, velem egymagas vagy a nálam alacsonyabb lányok, lehetőleg okos legyen, kreatív és nyitott legyen új dolgokat kipróbálni. Internetes ismerkedés nálam tavaly lett felfüggesztve mindörökre, mert nem visz előrébb ebben a folyamatban. Maradt a szórakozóhely strand könyvtár esetleg egyéb lehetőségek, színház stb...

Az egész ott fullad ki a részemről már az eleje fele, mert még ennyi idősen is vmi iszonyat bátortalan vagyok leszólítani akárkit is nyílvánosan, főleg ismeretlent.

Számomra nagyon ego romboló ha valaki visszautasít vagy lekezelően sértően viselkedik velem szemben.

Volt már kapcsolatom, legutóbb 5 éve, kb ilyenkor kezdődtek el a folyamatok részemről, hogy összejöjjünk. Sikerült is, rengeteg időbe és energiába telett, de végül februárban sikerült, és fél évig működött is az egész, majd akkor jöttek a borzalmak mikor megcsalt, és hát azután az engem nagyon talpra vágott. Azóta nem bízok meg senkiben, befelé fordultam, csak figyelem a világot, csendben, próbálok tanulni a látottakból, és bízom hogy egyszer megint sikerülhet ez az egész egy más valakivel, de azzal a másvalakivel remélem majd tovább fog tartani a kapcsolatunk. Maga a történet ennyi lenne így a lényeget megfogalmazva.

A kérdés most jön, hogy ti szerintetek ezek után ezek alapján megtalálhatnám-e az igazit végre.



2016. dec. 29. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Az én ideálom olyan ketriny bell alkat a jag c. sorozatból, csak zöld szemmel. Namár most. A tapasztalatom viszont az, hogy az ideálok kukázhatók. 3 nővel volt komoly kapcsolatom, mindhárom olyan messze volt az ideálomtól mint makó jeruzsálemtől, de mind nagyon szép volt. A kor kapcsán se légy annyira biztos, mert lehet olyan fog megtetszeni aki nincs a pikszisben. Nem kell ezen görcsölni, majd adja magát a helyzet.

30/f

2016. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Írod, hogy szeretnél egy barátnőt magadnak és hogy eleged van a jelenlegi helyzetből. Másrészről viszont nem bízol senkiben, lassan, nehezen nyitsz mások felé. Akkor szerintem most el kéne dönteni, hogy mennyire akarod azt a barátnőt. Mert ha annyira nem is, akkor aztán akár maradhat minden a régiben. Ha viszont nagyon, akkor önmagadon kéne dolgozni, kicsit visszahozni a lerombolt önbizalmadat (ami nem csoda, hogy lerombolódott az említett csalódás miatt), ÉS az emberekbe, lányokba-nőkbe fektetett hitedet. Csak dönts, hogy melyik utat szeretnéd.


Sajnálom ami történt és megértem a csalódottságodat, de az, hogy megcsalt, nem téged jellemez, hanem őt! Illetve ha valaki lekezelően, sértőn viselkedik veled, az is csak ŐT jellemzi. Az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Visszautasításokat mindig fogsz kapni, olyan nem lesz, hogy mindenki szeretni fog téged, de ezek a kis pofonok tanítanak meg arra, hogy igenis te elfogadd önmagadat. És "tudod az első pofon a legnagyobb, a többit lassan megszokod".

Lehet, hogy a külsőre vonatkozó elvárásaidból is le kéne kicsit adnod, ki tudja, hogy hány bájos, kedves barna hajú lányt szalasztottál már el ezidáig :)


Eljársz-e helyekre? Sportolsz-e esetleg valamit? Nem azt mondom, hogy az majd mindent megold, de első lépésnek szerintem jó.

2016. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kettes

Sportolok igen, úszás heti egyszer max kétszer, eljárni nem nagyon szoktam sehova max ismerődöket meglátogatni.

Sétálni szoktam a városban, meg a határban, meg kirándulni is szeretek szép helyeken.Ennyi kb.

2016. dec. 29. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
ki a 3.14csát érdekel mit sportolsz?
2016. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Továbbá még azt akartam leírni csak valamiért lemaradt, hogy rájöttem arra is, hogy mostantól nem fogom erőltetni a kapcsolatkeresést, úgy vagyok az egésszel, hogy majd a megfelelő időben a megfelelő helyen, a megfelelő egyed felbukkanhat.

Meg még, nekem fontos az is, hogy az aki közeledne felém vagy ha én felé, az a valaki ápolt legyen, jól öltözködjön meg legyen szép, formás teste is, nembaj ha egy kicsit teltkarcsú annál töbet lehet majd rajta fogni. :)

2016. dec. 29. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!