Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erdélyiekhez szól a kérdésem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sateenkaari kérdése:

Erdélyiekhez szól a kérdésem. Nektek is nehezen megy a pártalálás?

Figyelt kérdés

Vagy csak engem kerül el ennyire a szerencse?

25/N


2016. dec. 10. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem erdélyi vagyok, csak megakadt a szemem a kérdésen.

Odakint megy nenehezen vagy itt, magyarországon?

2016. dec. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Erdélyben :) én is erdélyi vagyok és lehet, hogy nem megy nehezen, csak én még leragadtam ott, hogy normális férfit keresek :)
2016. dec. 10. 00:14
 3/10 anonim válasza:
Magyart keresel? Mert egy kolozsvári csajmunkatársam évek óta egy román gyerekkel van együtt (most 20 éves a csaj). Amúgy fogalmam sincs hogy mi a helyzet nálatok, külföldön dolgozunk, én magyaraországi vagyok, ő erdélyi...
2016. dec. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos az ottani viszonylatokban én sem vagyok jártas. Sajnálom!
2016. dec. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenhol nehezen megy a pártalálás. Érhető, hogy magyar férfit akarsz, akkor szűkebb lehetőségekből tudsz válogatni. Bár ezt nem mondtad egyértelműen.


Én azt látom itt Magyarosrzágon, hogy hiába mindenki magyar, mégis nehezen megy az embereknek. Nem hiszem, hogy ez arról szól kifejezetten, hogy Erdélyiben vagy. (Én is onnan származom, de már régóta Magyarország határain belül élek.)


Ha normális embert is akarsz találni, akkor gondolom szintén korlátoltak a lehetőségeid. Bár fogalmam sincs milyenek a tipikus erdélyi pasik. Én itt országon belül egyaránt látok buta nőket és buta férfiakat.


26F

2016. dec. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Erdélyi lányok, nők, sokkalta szebbek amúgy mint a magyarországi magyarok :D
2016. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Főleg azért szar mert pl. a buszon nem szólíthatsz meg csak úgy egy csaj magyarul mert nem biztos, hogy megérti. Amúgy sem vagyok nagy dumás hát akkor még románul...

30 körül járok, diplomás jól kereső... de ez az egy dolog ne akar össze jönni. Egyébként mindenkép magyar párt szeretnék magamnak. Mint barát- haver semmi bajom a többivel :)) de azért mint társ mégis inkább magyar keresnék.


Egyébként már gondoltam arra is ha semmiképp nem jön össze akkor átköltözök valamelyik magyar városkába, vagy Budapestre... ha egy két éven belül sem lesz barátnőm. Ott legalább tudom, hogy nem néznek furán rám ha magyarul szólítom meg, és akkor sem furcsállják ha hanyagolom ha nem magyar :P mint nőt.

2016. dec. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6-os

Főleg a boncidaiak :P

https://www.youtube.com/watch?v=Sm1iq8xupwU

2016. dec. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fura ez kérdés mert épp terveztem ki tenni kérdésként, hogy valaki átköltözött e magyar országra ilyen okokból, valamelyik elcsatolt területről. Hogy több lehetősége legyen ismerkedni:) magyarokkal.
2016. dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sajnos ez a valóság itt Erdélyben. Főleg ha olyan részében élünk ahol már nagyon kevés a magyar. És szeretnénk egy magyar társat, aki persze megfeleljen egyes elvárásainknak. Nincs túl sok választás ebből a szempontból és szerintem nem miattad van ez, csak tudod mit akarsz, és kitartasz emellett. Irtam pivit is 24F
2016. dec. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!