Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tanácsot szeretnék kérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni, hogy kit válasszak egy szerlmi 3 szögben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Rá is térek a lényegre:

Van egy fiú, és egy lány barátom akik már egy ideje együtt vannak. A lányt előbb ismeretem meg mint a fiút, elválasztatlan barátnők vagyunk. A fiúval én találkoztam előbb és együtt is voltunk - de annak már egy jó ideje vége van. De én még mindig szeretem a fiút...csak nem szeretnék a boldogságuk elé állni.

Nos, a barátnőm megcsalta, és csak nekem mondta el. (Már lassan 2 éve hogy együtt vannak). De megkért hogy ne mondjam el neki.

Én próbáltam egy ideig kerültem is...de aztán a karácsonyt együtt töltöttük - úgy volt hogy a barátnőm is jön de beteg lett. Jól berúgtunk, ígyis csak pár dologra emlékszem. A fiú megcsókolt, megkérdeztem hogy miért. Erre azt felelte hogy tudja hogy szeretem és hogy fagyöngy alatt állunk...-semmilyen fagyöngy nem volt de én is úgy láttam mintha lenne. Elmondta hogy tudja hogy a barátnője megcsalta és hogy ő is szeret. ( ő nem olyan fiú aki csak úgy ilyet mond). A barátnőmnek elmondtam hogy tudja - a csókról nem szóltam. Tegnap a barátnőm sírva jött oda hozzám, azzal hogy az én hibám hogy engem szeret stb...

Kit válasszak? Máskor egyértelmű lenne hogy a barátnőmet de most... ez más. Oh, említettem hogy mindenek elhordott holott lassan 2 éve hogy az érzelmeim elé helyezzem őket.



2016. dec. 30. 23:20
 1/8 A kérdező kommentje:

17L(óvász fiú)ány

A történet igaz. Értelmes válaszokat szeretnék. Kérlek ne trollkodjatok. Köszönöm

2016. dec. 30. 23:29
 2/8 anonim válasza:
Nehéz kérdés, mindenki hibás a sztoriban. Ha én valakinek a legjobb barátnője vagyok akkor nem jövök össze az exével, és meglátom rajta ha érez valamit valaki iránt. A fiúnak nem kellett volna megcsókolnia és főleg nem szerelmet vallania. Szerintem ő is össze van zavarodva. Nem lehet tudni hogy a csók miatt csak visszajöttek az emlékek, és azért mondta hogy szeret (hiába írod hogy ő nem az a fajta aki csak ilyet mond). De az is lehet hogy téged szeret és így hogy végig a közelben voltál, így kényelmes volt és nem is tudatosodott benne, mivel nem kellett rendet tennie a fejében, ki iránt mit érez. A barátnődnek fáj amit tettetek, azért hordott el méregből mindennek, de biztosan nem gondolta komolyan. Hiszen ismer téged, tudja hogy nem akarsz neki rosszat. Tudja az előzményeket, tudja hogy voltak a fiú felé érzelmeid. Ebből jól nem tudsz kijönni, mert vagy hagyod őket továbbra is hogy együtt legyenek, de nem leszel boldog, mert végig kell nézned, plusz ott lesz még mellette a barátnőd féltékeny tekintete. Mert ezek után biztos hogy féltékeny lesz még ha nem is mutatja. Ha összejössz a fiúval, akkor a barátnődet elveszíted és ez szintén gyötörni fog. Ha kicsit lenyugodtak a kedélyek, üljetek össze és felnőtt emberek módjára beszéljétek meg, mondjátok el őszintén ki mit érez, nem szeretnétek ha rámenne a barátságotokra, a szerelemre, de az érzelmek ellen nem tudtok mit tenni. Ha elrejtitek abból sem sül ki semmi jó.
2016. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Tudom, hogy csak mérgében tette de mégis rossz volt azért ezeket hallani...talán egy ideig csak barátok leszünk mind a hárman mint annak idején, hiába fáj.
2016. dec. 31. 00:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Csak a fő kérdést olvastam, de abból gondolom ennyi elég, hogy ilyen helyzetmen nem kit, hanem mit kell választani. Tehát a kiutat válaszd.
2016. dec. 31. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt keresem
2016. dec. 31. 11:28
 6/8 anonim válasza:
Lehet már kicsit későn írok, de én is voltam hasonló helyzetben. A barátnőmet választottam (én jártam kb 2napja a fiúval), szakítottam a sráccal, és a barátnőm bejelentette h neki mar nem tetszik. Akkor nagyon bantam a dolgot, de par evvel kesobb rájöttem hogy igy kellett lennie, mert nem o volt számomra az igazi :)
2017. jan. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2017. jan. 3. 03:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Végül megoldódott a helyzet. A barátnőmet választottam természetesen...De ő hamarosan ki költözik Angliába sajnos, de a lényeg a lényeg. A fiúval a barátnőm minden kapcsolatot megszakított- nem mintha valaha találkoznának a közel jövőben. Én pedig barátkozom vele. A barátnőm tudd erről és nem bánja de nem tervezek vele több lenni mint barát. Bár ő próbálkozik de tiszteletben tartja a döntésem. Köszönöm a válaszokat
2017. jan. 6. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!