Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Kit válasszak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kit válasszak? 21/L (veszett hosszú lesz, sajnálom, de örök hála aki tanácsot tud adni)

Figyelt kérdés
Végképp elvesztettem a fonalat,és kicsúszik alólam a talaj. Van egy párom, vagyis volt, de szakított velem egy bekavarás miatt.(legyen R)Nemsokkal rá a sulimban ( koedukált kollégium)összejöttem egy másik fiúval akivel egy gyönyörű időt töltöttünk de valahogy nem az igazi, pedig minden jó vele, és vonzódom is hozzá, de már többször szakítottunk apróbb dolgok miatt. ( legyen M )Most az ünnepekre is vége lett mindennek.Szabadon jöttem haza. Erre megtalált R , hogy töltsem vele a karácsonyt, és próbáljuk meg újra. Na de ezzel nincs vége a szappanoperának mert megjelent ( K ) egy régi, már több éves állandó "barátom". Vele közben mindig mindent megbeszéltem,ő volt a lelki támaszom. Tudja a hibáimat és a tévedéseimet. Most ő is egyedül van, és vele töltöttem a karácsony előtti napokat. Olyan volt mintha végre élnék. Romantikus volt,izgalmas,és nem bírtam ki, hogy ne mondjam neki, hogy szeretem.Ő is viszonozta. Minden megtörtént aminek meg kell ilyenkor, és még több is. Izzott a levegő, remegett a gyomrom, dobogott a szívem ezerrel minden érintésétől, és csóktól. De tudta jól,hogy az exem (R) vár karácsonyra. Most itt vagyok vele, de egy percre sem tudom elfelejteni az elmúlt napokat, éveket amiket együtt töltöttünk mint barát,(K) és most mint egy igazi szerelmes pár. Mindenki azt mondta, hogy látszik rajtunk, hogy megőrülünk egymásért. Ám erre tegnap megtalált (M) , hogy töltsem vele a szilvesztert,mert bár szakítottunk de nagyon hiányzom neki.Már az ideggörcs határán vagyok.Nem tudok egyedül dönteni. Csak tippeket várok,vagy ötletet, hogyan és mi alapján döntsek ? Senkit sem akarok átverni sem megbántani, de tudom jól, hogy mindenki nem nyerhet ebben a helyzetben.

2014. dec. 25. 13:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Úgyis a leghelyesebbet választod, a többi az mellébeszélés.
2014. dec. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekelne téged mások érzései föleg ha szakitottak veled. Legél boldog a többit pedig sz@rd le-
2014. dec. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 RRR ***** válasza:

hallgass a szívedre

a másik kettőt,meg ejtsd

miért lenne velük jó,ha 1X már nem működött???

2014. dec. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ha tényleg megvan minden köztetek a K nevű illetővel akkor a többinek megmondod hogy bocsi de nem.Ez így fair.
2014. dec. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Én P vagyok és válassz engem :DDD

De sztem K-t válaszd. :)

2014. dec. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Szerintem a legegyszerűbb mindenkinek az lenne, ha saját magadat választanád. Ugrálhatsz R és M és K és az abc összes betűje között, megbánthatsz mindenki, és vele együtt saját magadat is, VAGY megmondhatod nekik, hogy időre van szükséged, egyedül, mindenféle szerelmi négyszög nélkül, és eldöntheted, hogy TE kit választasz.


Ha nagyon tippet akarsz, akkor menj K-val, úgy látszik, hogy ő egy elég hosszú utat tett meg idáig, és ha végre te is viszonzod, akkor add meg neki az esélyt.

2014. dec. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
1esnek üzenem, hogy mind jóképű,és mind igazi férfi, különben nem lennék gondban.Köszönöm a remek utalásokat :) És örülök, hogy vannak értelmes válaszok is.Természetesen a többiekkel akkor közölnöm kell, ha megvan a válasz. De még nem döntöttem. Bár hatalmas a túlerő és a szavazat (K) barátomra. Viszont (M) el ugye egy kollégiumban lakunk, és vele minden nap találkoznom kell majd ezek után is.
2014. dec. 25. 13:57
 8/25 anonim ***** válasza:
Mert mindegyiknek adsz magadból. Basszus ami már elmúlt azt felejtsük már el!!! Vége és kész. Akármennyire izzik a levegő. Mert ha nem akkor lesz B is, C is, meg S is, stb.. Az M-en járjon az eszed, de ha az üres akkor keress egy újat és felejtsd el ezt a 3 srácot végleg! Ne is találkozz velük, ha a puncid is remeg. Ezek már a sebek félrelépése ami újra vége lesz.
2014. dec. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
feltépése*
2014. dec. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8as. És persze mindenki másnak is. Most te azt akarod ezzel mondani, hogy azzal maradjak, akit minden nap látok? Ez lenne a legokosabb és legfontosabb kritérium ? Mi lenne szerinted az indok még ezen kívül ? (bár ez hatalmas erő az igaz)
2014. dec. 25. 14:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!