Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy hónapja vagyunk együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja vagyunk együtt, és facebookon még fent vannak a közös képek az exével, és az exe oldalán is. Viszont érzem hogy szerelmes. Mit tegyek? Túlreagálom? (bővebben. )

Figyelt kérdés

Érzem rajta hogy teljesen odavan értem, minden szabadidőnket együtt töltjük, amikor nem találkozunk, a telefonon lógunk. És ahogy rám néz... Úgy érzem fülig szerelmes, és én is. De egy dolog nagyon nagyon zavar és nem tudom hova tenni.

Vannak közös képei facebookon a volt barátnőjével, akivel van egy közös kisfiuk, 2 éves. A csajjal kb 8 hónapja szakítottak, azt mondta túllépett rajta. Tartják a kapcsolatot heti szinten, mert hetente találkozik a fiával. Nem jó viszonyban váltak el, a csaj csak faképnél hagyta. Csak emaileznek, azt is csak a kisfiuk miatt, egyébként nem találkoznak amikor "átadják" a gyereket, hanem egy közvetítőn keresztül történik az egész, szóval nem jó a viszony. Legalábbis az ő elmondása alapján így van.

Kétszer megkérdeztem miért vannak fent a közös képeik nála, azt mondta nem is nézi a facebookot, el is felejtette, stb. Gondoltam oké, majd letörli. Nem tette. Vártam kb 2 hetet majd újból megkérdeztem de akkor már mutattam hogy nagyon rosszul esik, miért nem törli ki a képeket, mit szólna ha nekem fent lennének csókolózós képek az exemmel. Mondta hogy azt hitte hogy már senki nem látja őket mert megpróbálta elrejteni a képeket a nyilvánosság elől, hogy csak ő lássa. Kérdeztem tőle, akkor miért nem törölte ki. Azt mondta arra nem volt ideje, csak arra hogy az összes képét ami van egy az egyben elrejtette. De ez nem igaz mert még mindig látom minden képét. Mondta hogy majd kitörli. Kérdeztem érez-e még valamit, túl lépett-e? Mondta hogy persze hogy túl van rajta, engem szeret velem akar lenni stb. Így is érzem. De akkor miért nem törli ki a képeket? Nem azt kértem hogy az emlékeket törölje ki a fejéből, természetesen ez a nő az élete része volt és az is marad, a gyermekének az anyja, ezt el is fogadtam. De ha velem van akkor velem tegyen ki képet és ne vele.

És ma rákerestem a csajra, és neki is van egy csomó közös kép fent az oldalán. Régi képek ugyan, mármint 8 hónappal ezelőttiek, amikor még együtt voltak, de minek őrizgetik egy nyilvános profilon a közös képeket?

Tudom ez csak facebook, és nem ez körül forog a világ, de nagyon rosszul esik. Velem is van egy csomó közös kép, de azokat nem teszi ki sehova. Én azért nem teszem ki mert mégis hogy tegyem ki amikor neki még az előző barátnőjéről vannak fent képek. Úgy érzem magam mintha csak egy szerető lennék és ők egy család...

Mit tegyek? Állítsam válaszút elé, hogy vagy kitörli a képeket vagy végeztünk? Vagy csak kedvesen célozgassak neki továbbra is? És ha nem törli őket, akkor szóljak minden héten? Ez nem megy. Mi a véleményetek?

Köszi



2016. dec. 30. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
túl
2016. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tedd ki a közös képeiteket. Ha.te ki akarod rakni, akkor kirakhatod.

Most miért is ne?


Szerintem ez vagy "leveszed vagy végeztünk" dolgot hagyjuk. Én ilyesmi miatt nem szakítanék, az tuti.

Ha ennyire nem akarja venni a lapot akkor egy exeddel való közös képet állíts be a számítógép hátterének, vagy a mobilodnak legyen az egyik exed a háttérje.

Nem tudom, valahogy tudasd vele, hogy ő mit is csinál veled, hogy mennyire le se kaaaaakkksiiiziiiiik.

2016. dec. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nekem nincsenek is közös képek az exeimmel, mert mindet kitöröltem már régen. Érzem hogy kétségbeesett vagyok, mert szeretem és nem akarom elveszíteni mert ezen kívül olyan jól működik az egész. Ezért nem tudom eldönteni túlreagálás vagy sem, nem akarok túlzásokba esni és drámázni..

2016. dec. 30. 23:37
 4/10 anonim válasza:
47%

Hát, én sem értem hogy miért nem törli le őket ha túl van nőn. A véleményem: mikor épp rá értek ültesd le a gép elé és "kényszerítsd" hogy törölje le.

De nézzük egy kicsit az ő szemével a dolgokat 3 lehetséges opció van.

1: Máshol nincsenek meg ezek a képei, és hiába is azért emlékek. Elmenteni viszont nem akarja mert az olyan lenne mintha még mindig érezne valamit iránta.

2: Tetszik neki hogy féltékeny vagy mert növeli az önbizalmát.

3: Tényleg csak elfelejtette.

Állítsd válaszút elé szerintem. Ha tényleg szeret biztos nem az ostoba képeket választja :)

Majd kérlek írd le mi történt

2016. dec. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem te reagálod túl, természetes, hogy zavar. Tényleg vannak akik nem tartanak ennek nagy jelentőséget, de te igen, és ezt neki is illene elfogani.


Egyébként meg milyen hülye kifogás az, hogy "nincs ideje letörölni"? Nem hiszem el, hogy nincs 2 perce leülni a gép elé, és törölni néhány képet, vagy ha egy mappában vannak, akkor azt.

2016. dec. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BlackSword ***** válasza:
63%

Azért nagyobb problémád ne legyen az életedben, mint ez... Én is meg vagyok jelölve face-en az exemmel közös képen... Pedig 4 éve már hogy másik párom van... Őt nem zavarja... Nekem meg a múltam...


Egy jó tanács: NE A FACEBOOKON ÉLJ!!!

2016. dec. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Többhavi randizás után az exem tárcájából kifigyelt az előző partnere képe. Rákérdeztem, hát ő nem is emlékezett, hogy ott van a fotó. Ja, valószínűleg évi egyszer veszi elő a tárcáját. Kértem, hogy vegye ki, ő sem tette meg. Aztán meg a társkereső oldalt felejtette nyitva a közös gépen, de arra sem emlékezett, meg az nem is ő volt, stb.


Szerintem nem arról van szó, hogy "miért élsz a facebookon?", hanem arról, hogy neked fontos valami, beszélsz erről a pároddal, őt meg nem érdekli. Engem ez biztosan zavarna. Nincs ideje? Elrejteni a képeket van ideje, kitörölni meg nincs? És ezek szerint az elrejtésben is hazudott. Valamiért neki fontos, hogy azok a fotók kinn legyenek, a tieitek meg nem.


Szerintem meg igenis állítsd válaszút elé. Vagy téged vállaljon a nyilvánosság előtt, vagy egyikőtöket sem.

2016. dec. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Megoldódott a probléma :)

Kedves utolsó, sajnálom hogy veletek ez történt, ez elég csúnya csalódás.


"Szerintem nem arról van szó, hogy "miért élsz a facebookon?", hanem arról, hogy neked fontos valami, beszélsz erről a pároddal, őt meg nem érdekli."

Igen pontosan erre gondoltam, jól megfogalmaztad. :)


Szóval tegnap görgettem a facebookot miközben együtt voltunk, ő éppen főzött, és megláttam hogy feltett magáról egy új képet. Céloztam - látom van új képed facebookon. Majd kedvesen "cukin" megkérdeztem na és mikor teszünk ki közös képet magunkról?? És mondta hogy nem tudta hogy szeretnék kitenni közöset, ott a telefonja a szobában, válasszak egy képet és tegyem fel, be van jelentkezve. Szóval megbízott bennem. Mondtam hogy amíg fent vannak az ex-szel a képek, addig mégsem tehetek fel magunkról közöset.... És akkor mondta hogy letörölte már amikor legutóbb mondtam neki, és bocsánatot kért, mert nem vette észre magát hogy ez nekem mennyire rosszul esett, ő meg nem is foglalkozott vele. Szóval happy end lett :)


Köszi a véleményeket. :)

Boldog új évet :)

2017. jan. 1. 18:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt lehet a tini rovatba kellett volna. Egyepkent nem, engem nem zavarnak az exevel a kozos kepek facebookon, nekem is vannak fent. Facebook korul forog az elet vagy a mi a kaki??? Generacio y, mi lesz veletek?
2017. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tinik vagyunk, és nekem sem facebook körül forog az élet, és nem ez a legfontosabb, de mégis rosszul esik. Biztosan neked is vannak dolgok amik rosszul esnek, más embereket pedig teljesen hidegen hagynak. Köszi azért.
2017. jan. 4. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!