Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, barátnőmmel 1 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, barátnőmmel 1 hónapja együtt vagyok de ő még nem szerelmes. Mit tegyek? 19/F

Figyelt kérdés
Állítólag ő még sosem volt szerelmes és komoly barátja sem volt még. Azt mondja hogy neki idő kell ehhez. Csináltunk már közös programokat és elég sokat beszélgetünk. A testi vonzalom kölcsönös azzal nincs gond, de így a szeretkezés nem hiszem hogy szóbajöhetne.

2016. jan. 17. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nézz ki jobban!
2016. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerelem nélkül is lehet szexelni, ha mindkettőtöknek van rá igénye. A szerelmet nem tudod erőltetni, nem tudsz úgy csinálni dolgokat, hogy beléd szeressen, vagy megtörténik, vagy nem. Sok embernek kell egy kis idő, főleg, ha az illető tapasztalatlan ilyen téren. 1 hónap még kevés idő, de épp az is érthető, ha te ezt így ebben a formában időpazarlásnak érzed.
2016. jan. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Blade Bone ***** válasza:
A volt bnőm kb fél év után lett szerelmes belém, mondta előtte is hogy szeret meg minden, de inkább csak jól elvoltunk és az elég volt. Nekem is majdnem ugyanennyi idő kellett, mire komolyan is gondoltam mindent, bár olyan elsöprően nem voltam szerelmes, de azért jó volt.
2016. jan. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor minek vagytok együtt? Legyetek barátok.
2016. jan. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végülis ha két ember 0-ról kezdi az ismerkedést akkor szerintem nem furcsa ha nem lesznek csak 1-2 hónap után szerelmesek.
2016. jan. 17. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!