Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális? Más is szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Más is szokott így érezni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátom, viszont most 3-4 napot egyhuzamban együtt töltöttünk és a végén már alig vártam, hogy elmenjen és kicsit egyedül lehessek... Alapból elég sokat találkozunk, minden este együtt alszunk és néha úgy érzem, hogy kicsit elég, viszont nem tudom, hogy mondjam ezt el neki, mert félek, hogy magára venné. Ez normális egyáltalán? Tényleg imádom, csak olyan típus vagyok, aki egyedül is nagyon jól elvan, sőt néha szükségem is van rá...
2017. jan. 2. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen normalis. En se igenylem a 24/7 kapcsolatot.
2017. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Introvertáltaknál normális.

Mi ilyenek vagyunk.

2017. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Normális dolog. Én is szeretem a barátom, szeretek vele lenne, de nem non stop. Szeretek egyedül lenni néha, zenét hallgatni, énekelni rá a borzalmas hangommal, kócosan az ágyban fetrengeni, egész nap punnyadni stb. egyedül. De aztán ha ezt kiéltem, akkor megint szívesen vagyok vele :P
2017. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
It's normal. Jajam, introvertált vagy te is, mint én is, csak krapekban. Ez nálunk rendjén van, kell az egyedüllét. Ismered a mondást is: introvertáltak = akkor töltődnek fel, amikor egyedül vannak, extrovertáltak pedig akkor, ha társaságban.
2017. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, az embernek a kapcsolaton belül is szüksége van néha az egyedüllétre, amikor csak magára figyel, gondolkodik, önmagával lehet. Mindenkinek van egy privát szférája, amit tiszteletben kell tartani.
2017. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont ezért nincs szükségem párkapcsolatra. Túlságosan introvertált vagyok.
2017. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Párom pont ilyen és kivagyok tőle. Lassan szokom, hogy nem kell magamra venni. Csak nekem meg a vele töltött idő hiányzik.
2017. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Extrovertáltként vitatkozom, hogy mi ne igényelnénk a privát szférát. Nagyon is kell! Nekem legalábbis.

Párom pedig introvertált, ő is igényli az elvonulást.

Mi már együtt élünk, de így is megadjuk egymásnak a "szabadságot" házon belül. Az együtt töltött időt igyekszünk tartalmasan eltölteni, akkor maximálisan egymásra figyelni, de nem napi 24 órában!

2017. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!