Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy a barátom soha nem hiv meg semmire és nem szokott nekem fizetni? (3 hónapja vagyunk együtt)

Figyelt kérdés
2016. ápr. 15. 19:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Hány évesek vagytok? Ha felnőttek, akkor nem.
2016. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
7%
Jobban fogod szeretni, ha fizet neked?
2016. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
én 18 vagyok ő 21 éves :)
2016. ápr. 15. 19:23
 4/25 anonim ***** válasza:
64%

Normális is,meg nem is.

Az attól függ.

2016. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy jobban fogom szeretni vagy sem ettől..csak olyan furcsán érzem magam hogy én mindig viszek neki valami finomat ő pedig egy 100 forintos fagyira sem hiv meg soha
2016. ápr. 15. 19:25
 6/25 anonim ***** válasza:
98%
Komolyan mondom agyf@zzzt kapok az ilyen kommentektől, hogy "jobban fogod szeretni, ha fizet neked"? Emberek felejtsük már el ezt. Nektek kajak nem esik jól meghívni egy lányt valamire? Én kifejezetten szeretem ezt és nem azért, mert a pénzemmel megveszem a csajt, hanem azért mert szeretek adni az embereknek, és ők is örülnek az apró gesztusoknak. Nem azt mondom, hogy Gundelbe kell minden héten háromszor menni, de egy fagyi, egy üdítő, kávé, ne jelentsen már ekkora problémát, és ettől ne nézzük már pénzéheseknek a lánykákat. 22/F
2016. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
2%
Hú hatos, most aztán csődülnek a puncikák, mi?
2016. ápr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
6-os teljes mértékben igazad van.Nekem is volt olyan barátom aki majdnem minden este áthivott és csinált nekem vacsorát és együtt ettünk.Nem nagy dolog,egy adag szalmakrumpli,valami saláta vagy egy Sandwich..de mégis olyan jól esik egy nőnek az ilyen
2016. ápr. 15. 19:55
 9/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem haver, nem csődülnek, és nem is azért írtam, hogy csődüljenek, hanem azért, mert komolyan gondolom ezeket. Mondok egy példát, van 4 nagyon jó lány barátom. Nem várták el, semmi ilyesmit nem mondtak, de nő napon meghívtam őket egy 300 forintos kávéra. Semmit nem akartam tőlük, nem várták el, mégis jól esett nekik. És nem nem azt mondom, hős vagyok emiatt, nagyon nem. Azt se mondom, hogy azért mert villogtatni akarom a pénzemet, mert hú de gazdag lennék. Nem. Azért hívtam meg őket mert tudtam, hogy nekik jól esik, az meg hogy nekik jól esik, az nekem esik jól. Amúgy azt tisztázzuk, hogy engem is vertek már át, kértek már bélszínt első randin, ezt nem tudom tolerálni, mert egyértelmű lehúzós szándék volt. De ha egy lányt ismerek, és kedvelek (akár barátilag, akár kapcsolatilag) akkor igenis jól esik ha adhatok nekik valamit.
2016. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Vannak olyan férfiak akik szeretnek apróságokkal kedveskedni és vannak akik sajnálják azt a pár száz forintot.Ezt én is tapasztaltam
2016. ápr. 15. 19:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!