Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális, és túlreagálom? Veletek is így szokott lenni? :/

Figyelt kérdés

Párom elment egy rendezvényre, ahol ott az összes haverja, és már reggeltől sz@rik rá, hogy keressen, vagy írjon. Ha látja, hogy kerestem, akkor rá kis időre vissza hívott, de ennyi. Már kb 2 órája írtam neki, hívtam, de semmi válasz. Legalább egy sms-t írna, hogy jól van, de biztos jól elvan a többiekkel, én meg nem is érdeklem. Pedig ma ő mondta,hogy x:y-kor hív.

Ti sem érdeklitek a párotok, ha nélkületek van valahol?:/

17L


2013. jún. 14. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nem ér rá, programja van, akkor teljesen érthető. Hívott, tehát még aggódnod sem kell, hogy esetleg nincs rendben. Lehet, hogy túl hangos a zene, vagy akármi...


Hagyd őt szórakozni, majd hív ha ráér.

2013. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért kellene téged hívogatnia, ha épp elfoglalt?

Majd hív, ha lesz rá alkalma.. de ne hívogasd már 2 percenként szerencsétlent.

2013. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mostmár hagyom, nem keresem többet...csak kicsit rosszul esik, mert amúgy, ha unatkozik órákig tudunk beszélni, de így egy smst sem nyom...pedig ő mondta, hogy fog hívni.
2013. jún. 14. 21:33
 4/10 A kérdező kommentje:
nem 2percenként volt. Egyszer a reggel, és most'szerettem volna'
2013. jún. 14. 21:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna,uh megértelek.
2013. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem szeretnék a barátomra ráakaszkodni, ezért adok neki is teret... Neked is kellene szerintem


17/L

2013. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szélcsend válasza:
Szerintem túlreagálod. Beszéltetek, szóval nincs gond. Ha elmész egy rendezvényre és végig telefonálod, annak mi értelme? Hagyd szórakozni, majd holnap bepótoljátok. :)
2013. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem kéne végig telefonálgatnia, csak legalább egy sms...vagy legalább ne mondja, hogy felhív majd:( Persze ha ő van otthon és unatkozik, én meg elvagyok foglalva, mindig legyen időm rá, mert megsértődik...de ez nekem nem gond,mert ő az első.
2013. jún. 14. 21:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Túlreagálod, mert egy hülyepïcsa vagy.
2013. jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
NEm gondolnám, hogy hülyepics@. Kérdező nehogy magadra vedd!!! Csak... Szóval engedd, hadd szórakozzon. :)
2013. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!