Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fű segít valamennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fű segít valamennyire csillapítani a szerelmi bánatot?

Figyelt kérdés

Annyira el vagyok keseredve hogy már nem tudom mihez kezdjek.

Fűveztem mèg...nem ez lenne az első...de maga a hatás megnyugtat ?



2017. jan. 4. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Én mondjuk még nem füveztem, de nekem azt tanították, hogy a meglévő hangulatra erősít rá, tehát ha vidám vagy, akkor baromi jó kedved lesz, ha depis, akkor viszont önként keresel egy emeletes házat, ahonnan fejest tudsz ugrani.


A füvezés helyett esetleg próbálj meg emberként viselkedni, és túlélni azt a két hetet, ami sz.ar, aztán továbblépni. De az akkor sikerül, ha nem azon rugózol még hetekig, hogy neked most aaaanyirraaaa nagy szerelmi bántod van, mint még soha senkinek. Ezt már önsajnálatnak hívják, és elég visszataszító emberi tulajdonság.

2017. jan. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tapasztalataim alapján ez abszolút a társaságtól függ. Füveztem már, sokszor, de konkrét olyan hangulati hatást nem fedeztem fel, csak kicsit elpilledtem meg olyan könnyednek éreztem a fejem, mintha egy lufi lenne, de ezek csak fizikai érzetek, a hangulatomra semmilyen hatással nem volt, egyik irányba sem. Csak könnyebben találtam viccesnek például ezt a jelenséget. Bevallom, egyedül még sosem füveztem, csak társaságban, és amikor jó volt a társaság, akkor egyébként is ugye jobb hangulatú voltam, és akkor könnyű volt mindenen elnevetni magunkat fű nélkül is, amikor meg kevésbé vidám, inkább elmélkedős társaságban szívtunk, akkor meg a világ dolgait beszéltük meg, mondjuk az is hangulatos volt, de mégis.


Szóval, ezt a társaságtól tenném függővé, de őszintén, a fű tök jól összeköt meg tök jó program, de anélkül is pontosan ugyanaz a hatása a barátoknak. Egyedül nem hiszem, hogy bármi különösebb hatása lenne, max igen, csak felerősíti a jelen hangulatod. És innentől kezdve maximálisan egyetértek az első válaszoló mondandójával.

2017. jan. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem nyugtat meg.

inkább csinálj valami aktívat (sport, kirándulás, elutazás)

2017. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de egy lány miatt rászokni erre, HÜLYESÉG!!:(

Biztos fiú vagy igaz?

2017. jan. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!