Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz tanácsot adtam egy 21-22 éves srácnak, hogy addig ne akarjon komolyabb párkapcsolatot, amíg anyagilag valamennyire össze nem szedi magát?

Figyelt kérdés

Az egyik frissen hozzánk érkező munkatársamról van szó. Húszas évei elején jár, jó kiállású, határozott, egész nap velünk poénkodó srác. Barátnője nincs. És hát férfikollégák között munkaidőben nem ritka téma a NŐŐŐ! (Csajok, nem árt, ha tudjátok, később a fejünkhöz tudjátok vagdosni, hehe!) Szeretne nagyon komoly kapcsolatot, de egy átbulizott nyár és ugyebár a sulizás után nincs semmije, csak a kopasz valaga, hiszen szinte nulláról indul, előtte nemigen dolgozott még. Nagyon ráállt arra, hogy beszerezzen valami komolyabb lányt, csak én voltam akkora sperma leállítani őt, hogy előbb inkább stabilizálja a kis financiális biztonságát, legyen egy kis félrepakolt pénze, amiből egyáltalán fenn tud tartani egy párkapcsolatot, mivel ugye az ingyenes, parkban sétálgatós történetektől a nőknek már második alkalom után herótjuk lesz. Szóval előbb egy kis spórolás, esetleg még minimum egy autó, minimum szülőktől elszakadás, aztán esetleg lehet szó a csajozásról. Nem volt olyan munkatársam, aki ne értett volna velem egyet.


Ti hogyan reagáltatok volna egy efféle "kioktatásra" a munkahelyeteken/iskolátokban/stb.?


2016. szept. 19. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Én ugyan nő vagyok, de nem értek veled egyet. Engem rohadtul nem érdekel, hogy mennyi pénze van a férfinek, nyilván ne legyen eladósodva meg ilyenek, meg jól tudni esni, ha néha meghív egy bambira, de ez egy teljesen átlag színvonalon élő férfinek bőven belefér. Mint ahogy a nőnek is belefér néha meglepni valamivel a kedvesét.

Mondjuk, ha a pénzéhes-puccos fajtákra bukik, akkor valóban jó tanácsot adtál. :D

2016. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, de valótlan és nem pontos.

Több kapcsolatom is volt úgy, hogy nem volt pénzem, vagy csak alig. Persze jobb, ha van miből választani, de csak azért leálítani valakit, mert nincs pénze nem érdemes. Mivel viágéletemben ezt tapaszaltam,hogyy pénz nélkül is lehet csajozni sikeresen, egy ilyen kioktatás után én jót röhögtem volna, és nekiálltam volna tovább keresni egy jó csaj után.

2016. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak nem gáz, de mondjuk én kinevetnélek:) Annó, két csövesként kötöttük össze az életünket:) A reggeli kiflire is kukázni kellett pár üveget:)
2016. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy bármi megragadna egy iylen okoskodásban.

Az előttem szólók írtak már pár ellenpéldát, boldog lehet az ember éppen csórón is.

2016. szept. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem baromság, főleg hogy nem az anyagiaktól függ, na meg itt azért még nem annyira tervez az ember előre, hogy együttélés meg ilyenek, na meg csak a pénzhajhász nőket vonzaná be jobban, ha előbb építi fel az egzisztenciáját, meg most addig ne is csajozzon, ne is élvezze az életet?


"az ingyenes, parkban sétálgatós történetektől a nőknek már második alkalom után herótjuk lesz."

Szerintem meg pont hogy ez a legjobb randitípus, nem kell költeni semmire jelentősebben, tudnak a felek beszélgetni, megismerni egymást nyugodt körülmények között, aztán leülni egy padra, ahol ha minden passzol mehet a csók is. Második találkozásnál meg már kb együtt is vannak, ha az első így sikerült ahogy írtam, ott már jöhet lassan a szex.

2016. szept. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

21-22 éves a srác, te "kioktatod", akkor minimum 25-30 körül lehetsz.

Akkor már számtalan ex, és egy boldog feleség, vagy miféle referenciád van a tanácsadáshoz?

2016. szept. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert te a pénzes pasikat vadászod, nem kell ilyen tanácsot adni szerintem. Ez a te el es és egy hülyeség, de ez a divat. Akinek nincs pénze 21-22 éves korára írja le magát? Elég érdekesen látod a dolgokat. :))) Itt van egy srác, aki ugyanolyan bulizós mint bármelyik hasonló korú és jól is teszi, ha ezt szeretné élje ki magát és élvezze a fiatalságát. Persze, ha sosincs pénze és dolgozik lehet valami iránymutatást adni segíteni, hogy tudjon gazdálkodni, de nem ilyen indíttatásból, mert ez nagyon gáz. Ha 22 éves és nincsenek olyan helyzetben a szülei és nem keres milliókat akkor már nem is találhatja meg élete társàt? Nem értelek.
2016. szept. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez a te elved... Felülírta a telefon elnézést! :)
2016. szept. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem volt olyan munkatársam, aki ne értett volna velem egyet."

Te jó ég, tényleg, ha egyet kívánhatnék, most szerintem azt kívánnám, hogy soha ne dolgozzak veled egy helyen, vagy más olyan helyen, ahol az összes munkatárs ilyeneket gondol.

2016. szept. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Diavolino44 ***** válasza:

Hat, nem tudom, az elso komoly kapcsolatom, 18 évesen volt, neki se volt pénze, nekem se igazan, élveztünk egymás társaságát. Gumira később tablettara mindig volt pénzem, a tobbi nem számított, tervezgettuk, hogy majd miket fogunk csinálni, meg hogy együtt öregszünk meg. Par ev utan vége lett, de akkor sem bántam meg, hogy a szüleimmel éltem, s hogy nem hívtam étterembe stb.

Ha mindig keresed a tokeletes pillanatot, akkor elarulok valamit, az sosem fog eljönni. Amikor nem akartam mindig akkor jöttek a nők, amikor minden stimmelt akkor meg sza.tak a fejemre.

2016. szept. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!