Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már megint túlreagálom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már megint túlreagálom a dolgot, vagy valamennyire jogos az, hogy lelomboz a tény, amit megtudtam?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, a barátom 23, és most vagyunk együtt körülbelül 2 éve. Tegnap bevallotta, hogy a kapcsolatunk első 1-2 hónapjában egyáltalán nem szeretett, és ez engem mellbevágott. Mármint, konkrétan azért, mert én mondtam ki először a "Szeretlek!" szót, és ő azt mondta, hogy ő is engem, pedig valójában nem is szeretett még. Emellett persze azt is hangoztatja, hogy ő mindig őszinte, sosem hazudik... Mondtam, hogy akkor mégis hazudott. Erre ő: "Mégis mit kellett volna mondanom?"- ezt is megértem... Lehet, hogy hasonló helyzetben én se tudnám, mit is mondjak, de még ennyi idő távlatában is mellbevág ez az információ. Végülis most is azt állítja, hogy szeret... Csak a bolhából csinálok elefántot, vagy más is meg lenne bántva egy ilyen miatt?

2016. nov. 28. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlreagálod.Őszintén ki a fene lesz egy tök idegenbe 1-2 hónap után totál szerelmes..?Teljesen rendben van a dolog.Szimpatikusnak talált,vonzódott hozzád,akart téged.Ennyi bőven elég egy kapcsolat elején.Van egy ismerősöm,anno 20 éve nem volt senkije,de nagyon akart magának nőt és azt mondta a haverjának ,hogy szerezzen már neki egyet.Haver bemutatta egy csajnak mire a főszereplőnk azt mondta,hogy egy kicsit butuska de sebaj.Na,hát ezzel a butuskával él együtt a faszi 20 éve,2 gyerekük lett.Ha a csaj most megtudná,hogy hogy vélekedett róla az emberünk, szerinted jogosan akadna ki?IGEN!Ráadásul valószínű,hogy az agykapacitása azóta sem változott..Hasonlítsd össze a 2 szitut.
2016. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
A bibi ott van, kérdező, hogy a férfiak és a nők merőben másképp működnek. Egy férfinak a szó csak egy szó marad. Betűk halmaza és az értelme. Egy nőnek ezzel szemben a szó a hozzá kapcsolódó, vagy kapcsolható érzéseket jelenti. Ne rugózz ezen, mert felesleges. Sok-sok év együttélés után talán jobban megérted.
2016. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a barátom mondta hamarabb, és én is korainak éreztem akkor, bár visszamondtam neki. Nem azzal volt a gond, hogy ne lettek volna iránta erős érzelmeim, egyszerűen csak első párkapcsolat legelején még nem éreztem eléggé elmélyedve a kapcsolatot. De kicsivel később is már teljes őszinteséggel tudtam mondani neki.

Szerintem ne rugózz ezen, nyilván nem hiába van veled azóta is, és ha amúgy minden oké köztetek, akkor ennek nem kéne gondot jelentenie.

2016. nov. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég régen volt, azóta szeret. Szerintem felesleges emiatt felrúgnod a dolgokat.

Bár, azt továbbra sem értem, hogy miért jönnek úgy össze az emberek, ha nem szeretik egymást. Miért nem mehet addig az ismerkedési szakasz?

2016. nov. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Hülye volt, hogy elmondta. Minek kellett?
2016. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. nov. 30. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!