Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire számít rossz pontnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít rossz pontnak a cigizés? 19/F

Figyelt kérdés

Eddig 4 kapcsolatom volt és abból 2 ember gyakorkatilag írtózótt attól, hogy cigizem és csak annyit mondtak, hogy ne mellettük csináljam. Úgy vertem észre, hogy azért a legtöbbjüket mégiscsak zavarja valamilyen szinten. Valaki csak eltűri, valaki meg idegbajt kap tőle (az elmúlt pár hétben 10ből kb 7 lány ebbe a kategóriába tartozik).

Igazándiból 15 éves korom óta csinálom, nem vagyok rá annyira büszke, hogy hangoztassam is, csak úgy vettdm észre, hogy ez sokaknál kizáró ok.


2017. jan. 4. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Büdös, keserű, és ha mosakszol, akkor is érezni a hajadban, kezeden, ruhádon, ... iszonyatosan negatív. Arról nem is beszélve, hogy azt jelenti, tökéletesen szarsz az egészségedre. A testedet hazavágod, ami tovább rontja a taszító érzést. A fogad sárgul, a spermád szar (aki komolyban gondolkodik, a gyerekét is félti), arról nem is beszélve, hogy cirka 15 évvel előbb halsz, mint kéne, és jó eséllyel lehet rákod. Miért is lenne ez egy egészséges és tudatos felnőtt nőnek vonzó? Mert menőn tudod fogni a kezedben?
2017. jan. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Most komolyan Ezzel a kerdessel mit akarsz elerni? Azt, hogy rossz pont, szokjal le? Vagy megerositest, hogy: Dehogyis rossz. Cigizzel csak, ha akarsz, majd talalsz egy lanyt, aki szereti. A kerdesed teljesen folosleges.
2017. jan. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy az, hogy valaki önuralmat gyakorol, kitartó, leteszi a cigit, sportol és odafigyel magára, pontosan ennek az ellenkezője. Az iszonyú vonzó! Ha van eszed, levonod a következtetést.
2017. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Nálam kizáró ok. Buta embernek tartom azt, aki cigizik. Ha nem tudja, hogy szépen az a sok sz.r lerakódik a szervezetében, tüdejében, ereiben és majd jön egy kisebb vérrög aztán kampó neki, akkor azért (és nem mellesleg a másikat is szennyezi vele, mert kénytelen beszívni ő is). Ha meg tudja és ennek ellenére is képes azt az undorítóan büdös vmit szívni, akkor pedig azért tartom butának.
2017. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Teljes mértékben, abszolút kizáró ok.

Nem önmagában a dohányzás miatt, meg hogy ártalmas az egészségre, a saját egészséged úgy ...od el, ahogy akarod.

DE: én hányingert kapok a szagától is, képtelen lennék egy olyan pasit megcsókolni, akinek füst szaga van. A rágó, és a szájvíz és egyéb trükkök sem segítenek, mert szó szerint a bőr is ontja magából a nikotin szagot. De többnyire egy csók előtt nem rohan el senki komplett fürdőre, fogmosással, hajmosással, és a büdös száj pedig büdös, akkor is, ha rágót nyomsz bele.

Most képzeld el, hogy a csajnak feketék a fogai, rohadás szagú a szája, bedob egy rágót, és el van intézve. TE megcsókolnád őt? Fogadjunk, hogy nem.


Márpedig akit már megcsókolni se tudsz, azzal hogy esne jól bármi más? Azt pl. tudtad, hogy a legtöbb dohányos pasinak a spermája is rossz ízű lesz? Gondolom, te sem várod el ezek után az orális szexet... (Igen, a dohányzó nőknek is rossz íze lesz.)


A dohányos pasik ráadásul szívesen járnak olyan helyekre, ahol rá lehet gyújtani. Áll a füst, beeszi magát az ember ruhájába, minden lélegzetnél hányingert lehet kapni, stb.

Az megint hül.yén jön ki, ha együtt mentek el valahová, és fél óránként magára hagyod a csajod, mert te elvívsz kint egy cigit, bent meg ugye nem lehet, mert nem dohányzó a legtöbb hely.


A legegyszerűbb az lenne, ha olyan csajt keresel, aki maga is cigizik, és akkor fújhatjátok egymásra a füstöt meg kóstolgathatjátok egymás keserű testrészeit. Leszokni úgysem fogsz tudni, akkor se, ha cserébe életed végégi nő nélkül maradsz, ebben biztos vagyok. Minden dohányos erősen függő, az egyik legrosszabb drog, ami létezik.

2017. jan. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
első vagyok: 8 évig szívtam. Le lehet szokni. Csak el kell kezdeni felelősséget vállalni a tetteinkért. Nem drog. A testi függőség néhány hét alatt elmúlik. A többi csak lelkierő kérdése. Akinek van, megszabadul tőle. Akinek nincs, így járt.
2017. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz pontnak számít, de nem kizáró oknak. Elmondom, én hogy jártam. Világ életemben utáltam a cigit (szüleim mindketten láncdohányosok), a füstjétől is rosszul vagyok, ezért nálam egyértelmű volt, hogy soha nem lesz olyan barátom, aki cigizik. Aztán sokadik kapcsolatomra végül csak olyasvalakivel hozott össze a sors, aki már 10 éve dohányzik. Az elején ez nagyon bántott, mielőtt összejöttünk volna, nehezen tudtam elfogadni, hiszen mindig is ellene voltam és zavart. De egyszerűen annyira megszerettem őt, mint embert, hogy képes vagyok kikísérni dohányozni, és utána megpuszilni is... Persze nyilván nem örülök neki, nem dicsérem meg, de még csak nem is cseszegetem miatta. Az ő dolga, tudom, hogy nem szereti, és szeretne leszokni, de még nem érzi késznek magát rá, én pedig türelmes vagyok, mert nem ezen múlik a kapcsolatunk.
2017. jan. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha alapvetően nincs nagyon gáz bagószaga, engem nem zavar, ha a pasi dohányzik. És mosson kezet, mielőtt a puncimhoz nyúl :D A dohányfüst nekem is néha csípi a szemem, torkom, de van lábam, odébb állok. Nálam mondjuk nem lehet cigizni (én nem engedem, nem a tulaj :D), az összes dohányos pasimat leküldtem a lépcsőházi erkélyre. De ebből nem volt gond sose.
2017. jan. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Abszolút kizáró ok. Nem az egészség miatt, szerintem egy nagy séta a nagykörúton károsabb a tüdőre.... hanem egyszerűen rosszul vagyok a szagától, hánynom kell tőle, soha nem csókolnék meg bagószagú pasit. A barátom cigizett régen, nem bírtam megmaradni a közelében. Leszokott, egyből összejöttünk :D Azóta hébe-hóba pipázik, annak nagyon finom illata van, azzal nincs gond.

Cigiszagú emberekhez nem megyek 2 méternél közelebb ha nem kényszerítenek, így pedig elég nehéz lenne egy kapcsolat.

2017. jan. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

En kb 3 éve cigizek, de amíg nem cigiztem sem volt kizáró ok, ha a srác igen. Én nagyon ritkán éreztem azt rajta, hogy fuuu de bagószagú. Úgy voltam vele, hogy az ő élete, az ő döntése. Nem cs*eszegettem miatta, mert nem akartam megváltoztatni + engem tényleg nem zavart, persze feltettem az egészségét. Mikor megismerkedtünk nagyon sokat beszélgettünk, fokozatosan és szép lassan beleszerettem. Annyira, hogy eszembe se jutott volna elhagyni csak azért mert cigizik. Én úgy fogadtam el őt, ahogy volt, és ő is engem.

Mára már én is raszoktam és 3 hónapja vagyok egyutt egy sráccal, aki meg nem cigizik. Nagy a szerelem mindkét részről. Kíváncsiságból megkérdeztem, hogy nem zavarja-e az, hogy cigizek. Kapásból ravagta, hogy nem dehogyis, úgy szeret, ahogy vagyok és eszébe sincs megváltoztatni, elfogadja azt, amilyen vagyok, hisz én is elfogadom őt úgy, ahogy van.

Mondjuk én se jönnék össze olyan emberrel, akivel amúgy minden rendben lenne, ő is kedvel és én is, DE kizáró oknak tartja a cigit és ez az egy dolog alapján ítél meg. Ilyen emberre nekem sincs szükségem, ha egyszer van olyan is, aki úgy szeret, ahogy vagyok. Ha az ilyen ember esetleg meg mégis rászánja magát egy dohányossal a kapcsolatra, akkor idővel majd jon a folytonos b*aszogatás, hogy tedd már le, szokj le, ne gyújts már ra blabla..(baráti körben van, vagyis csak volt 1-2 ilyen pár). Na már normális férfi/nő nem akar ilyennel kapcsolatban élni, ahol folyton csak a piszkálódás megy.

2017. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!