Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Azt mondják a cigizés azért...

Azt mondják a cigizés azért jó, mert a függőség elhiteti veled, hogy jó. Akkor hogy lehet, hogy nekem elsőre is jó volt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rászokva, de nem is utasítom el a cigit.

Szóval nincs olya, hogy "jajj, meghalok ha nem gyújthatok rá!" Van, hogy hónapokig nem cigizek, mert nem költök rá, de van aki megkínál, azt elfogadom.

És jó érzés! Valahogy jó érzés, mikor leszívom a füstöt a tüdőmbe!

Pedig azt mesélik, és itt is olvastam, hogy a cigizés nem jó, csak a függőség hiteti el az emberrel, hogy jó.

Na de ha én nem vagyok függő, mégis miért jó akkor is?



2013. dec. 1. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert addig a pár percig mást csinálsz, nem vagy rászokva így jobban megvan adva nálad a módja. Sokan isznak alkoholt közülük sokan nem alkoholisták.
2013. dec. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Akkor te egy lejmolós cigis vagy. A Dohányzókészletedből csak a bagólesődet hordod magaddal.
2013. dec. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Ha megkínálnak és elfogadod, az nem lejmolás.
2013. dec. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

megkínálják mert úgy illik, lehet hogy nem is sajnálják előle, de akkor is bunkóság :D

Amúgy ez a magyarázkodás az, amiből majd függőség lesz :D szerintem sok dohányos magára ismer most, hogy "nekem nincs olyan hogy megőrülök ha nem kapok cigit", meg "néha tök sokáig nem gyújtok rá, csak néha jólesik", szóval majd rászoksz, ne aggódj :D


amúgy amit most jó érzésnek érzel, hogy pl egy kicsit be is szédülhetsz, az majd elmúlik :) tudjuk milyen érzés amikor nincs rászokva az ember, elszív egy cigit, és a szénmonoxidtól talán kicsit bepunnyad az ember, vagy be is szédül, az majd elmúlik, és akkor már tényleg nincs benne öröm :D

2013. dec. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Büszke lehetsz magadra.!!!!
2014. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!