Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedves férfiak! Mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Mit tegyek, hogy ez a férfi megbízzon bennem?

Figyelt kérdés

Tetszünk egymásnak, szóval szimpátia, vonzalom megvan nagyon is, de kihátrál az egészből, és jön a legyünk barátok szöveggel... :/ Az az igazság, hogy nagyon sokat csalódott a nőkben, nagyon sok problémás lányt bevonzott eddig, a legtöbb nő megcsalta. :( Nem is értem az ilyet komolyan, egy nagyon rendes, nagyon becsületes srácról van szó, aki elmondása szerint túl jó volt, ez volt a probléma. A legutóbbi barátnője az exével csalta, meg ilyen "finomságok". Szóval teljesen értem, hogy miért fél ismerkedni, de mit tehetnék mégis? Őszintén elmondtam neki, hogy nekem nagy szálka a szememben ez a megcsalósdi, még ha nem is működik a vonzalom, annyira tisztelem a partnerem, hogy szakítok vele. Velem is szakítottak már, tisztességesen történt az egész. És erre szembesülök azzal, hogy léteznek olyan nők, hogy kapcsolatban van, de félrek@r? Jó, persze, ez nemtől független. Ebben az esetben egy nagyon jóképű, kedves férfiról beszélünk, de valami olyan szinten el van rontva, hogy azt is támadásnak vette, hogy azt mondtam, szép a mosolya pl.

Szóval kedves tisztességes férfiak, hogyan kellene ilyenkor egy nőnek közeledni? Vagy hagyjam szerintetek? Intelligens, a személyiségünk is nagyon hasonlít, érdeklődési körünk is valamilyen szinten. Sajnos hajlamos vagyok kezdeményezni, mindeddig ebből nem sült jó ki sajnos :/ De ezzel a férfival megtenném ismét, úgy érzem, megéri. :)



2017. jan. 4. 21:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%

"Kissé" csalódott,és bizalmatlan a másik nemmel szemben.

Más is van így ezzel.

2017. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
A leírás teljesen rám illik... Bizalmatlanná váltam én is. Aztán tavaly májusban egy lány elérte, hogy azért mégis csak bízzak meg benne. Aztán októberben elárult... Csak a tetteiddel vagy képes bizalmat ébreszteni benne. és amúgy ha együtt töltötök időt, és látja, hogy következetes vagy és megbízható, akkor kialakul benne ez. De ne bántsd, mert... hát iszonyatos kín, amikor az egész kapcsolat úgy kezdődik, hogy a másik arról beszél neked, hogy bízzak meg az emberekben, és legyek őszinte stb. A bizalom nagyon fontos, és nem szabad félni, hogy az emberek elárulnak, mert azért nagy többségben jók, és bízzak meg ő benne is.... stb. Aztán végül bumm! Kegyetlen durva.
2017. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%

1. Lelkisérült => ne foglalkozz vele!

VAGY

2. Ezzel a dumával akar lekoptatni => ne foglalkozz vele!

2017. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Ezt szavakkal nem lehet, csak tettekkel. Be kell bizonyítanod, hogy jobb vagy azoknál a nőknél, és azt is, hogy fontos számodra. Nem lesz egyszerű, de ha sikerül,nagyot nyerhetsz vele. :)
2017. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Óh, értem. Köszi mindenkinek. Akkor ezzel rontottam el, hogy végül is elmondtam, hogy őszinte vagyok, és az értékrendembe nemhogy nem fér bele, de egyszerűen enm is értem, miért csalják, és verik át egymász az emberek. És valahogy az van bennem, hogy ez természetes, hogy ilyen vagyok, és ezt a másik automatikusan tudja. De a férfiak tényleg igen, az ő kivételével. Látszik a kisugárzásomon, a szememben, vagy nem tudom, de a férfiak ezt első perctől "kiszimatolják". És ő nem... És pont ő kell nekem. :)) Ez már vicces. Amúgy hasznosak voltak a válaszok nagyon is. Igaz, még mindig nem tudom, hogy közeledjek. Ma találkoztunk, visszaadtam neki a könyvét, de nem is egyedül jött, tehát nem is tudtunk beszélgetni. Ha kihívom valahova, gondolom, az már nyomulás lenne egy ilyen ember számára, nem? Őszintén, fogalmam nincs mi lenne jó, ha már annyira a tettek számítanak. :/
2017. jan. 4. 21:59
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
Akárhogy is, a mosolyát nehogy megdicsérd újra, mert még feljelent szexuális zaklatásért.
2017. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
6. :D :D
2017. jan. 4. 22:06
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

Tudod az ilyen "világ mártírja" pasijához én a helyedben nagyon óvatosan viszonyulnék. Nem jó jel...


Aztán valaki mondja már meg nekem, miért is a kérdezőnek kellene bizonyítani bármit is?

-megcsaltad?

-nem.

Akkor nem szükséges kompenzálnod mások tetteiért. Főleg, hogy nincs közük hozzájuk.

2017. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
Ez olyan pasi, mint hazánkban a jóindulat. Felejtős...:)
2017. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én azért megpróbálnám. Megtörténhet persze, hogy visszautasít, de nem szeretnék azzal a tudattal élni, hogy itt volt egy helyes, szexi, jóindulatú férfi, és meg sem próbáltam. Nehéz gyerekkora volt, alkoholista szülők, rengeteg költözés, és ugye a barátnőkben való folyamatos csalódás... Szerintem nem csoda, ha ennyire bizalmatlan.
2017. jan. 4. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!