Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy 24 éves férfi fél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 24 éves férfi fél a komoly párkapcsolattól, később még lehet vele valami szerintetek?

Figyelt kérdés
Vannak irántam érzelmei, de azt mondta, ő nem a párkapcsolatos típus, de én meg túl jó lány vagyok ahhoz, hogy egy vagy páréjszakás legyek neki, nagyon megfogtam, de nem akar megbántani és csalódást okozni. Szerintetek később benőhet a feje lágya? Mit kéne tennem, hogy elkezdjen változni a véleménye? (Tudok-e egyáltalán tenni valamit?)

2017. jan. 3. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
14%

de én meg túl jó lány vagyok ahhoz, hogy egy vagy páréjszakás legyek neki


Ego lvl 100, tuti tárkeresőről szedett össze te egoista ribizli.

2017. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
hihetetlenek a gyakoris troll hímbarmok xD ha valaki lefekszik a pasival, azért ribizli, ha nem fekszik, azért ribizli. nézzetek már magatokba idióták...
2017. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem első, hogy ezt ő mondta. Én nem vagyok ezeknek a céltalan szexeleseknek a híve, ő is tudja, és ezért mondta hogy meg sem próbálja, úgy meg főleg nem, hogy ennél ő maga is többre tart. Így értettem, nem a magam fényezése volt a cél, de lehet, hogy félreérthető voltam.:)
2017. jan. 3. 20:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem akar megbàntani sztem elmondta hogy mi a helyzet !1.24êves 2.ilyen a felfogàsa nem akar komolykapcsolatot 3.talàn de csak talàn beér az agy 30-40éves koràra sztem ne add neki a fiatalsàgodat ne vàrj rà mert az idő és a fiatalsàg múlik és ezek a dolgok nem jönnek mégegyszer vissza !Keress olyan pasit aki nem ilyen laza mégha őszinte is!
2017. jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!