Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti mit válaszolnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GigiGygy kérdése:

Férfiak, ti mit válaszolnátok, ha a párotok megkérdezné, hogy miért is szeretitek őt?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy túl sokat vártam el, amikor én ugyanezt megkérdeztem a barátomtól. Egy éve vagyunk együtt, és én több tucat dolgot fel tudnék neki sorolni, amiért szeretem őt... De ő csak annyit mondott: mert ez nekem belülről jön. Olyan csalódott voltam. Túlreagálom? Vagy csak tipikus férfi válasz volt?

2017. jan. 3. 22:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen nőktől mentsen meg a sors :D
2017. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Mert olyan mint egy cica, a cicák pedig aranyosak XD
2017. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Ilyen esetekre nem árt ha van fantáziája a srácnak, és oda tud dobni valami spontán hülyeséget, hogy a nő boldog legyen, még akkor is ha baromságokat mondott neki :D

Ilyen nővel nem tudnék együtt lenni. Valószínűleg önbizalomhiányos, önértékelési problémája van, és állandóan megerősítésre vár.

2017. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Ez egy elég tipikus férfi válasz, és annak ellenére, hogy 20F-ként én is tucatnyi dolgot fel tudnék sorolni ilyen esetben a barátnőmnek... Ettől függetlenül baromira értem a srác mondatát, és nagyon megértem, hogy ezt mondta.


Ne pánikolj, most nem simogatta meg az egódat, hogy minden jót felsorolt rólad, de azért még szeret. Máskor máshogyan próbálj dicséreteket kicsikarni :) De amúgy ez egy teljesen korrekt válasz tőle. Ha nem szeretne téged, akkor nyökögött volna és próbált volna mindenképpen indokolni valamivel. Nem stresszelt rá, mert tudja, hogy szeret és kész.

2017. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Az enyem mikor megkerdeztem tole mit szeret bennem a legjobban kozolte hogy azt hogy szep vagyok.


Szerintem pasiknak hulyeseg ilyen kerdest feltenni en is csak tesztbol tettem fel...

2017. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez többet mond minden szónál.
2017. jan. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ahogy #5ös is írja, ez ilyen tesztjellegű kérdés, amire nincsen logikusan jó válasz. Érdemes inkább valami vicceset mondani rá, amin csak ő is nevet, és ezzel ki lehet kerülni a lelkizést.
2017. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

haha :D

nekem is kb ilyen válaszok jutottak eszmbe mert azt érzem h veled akarok lenni :D

nagyon sok jó tulajdonságod van ami belőlem hiányzik és egésszé teszel :D

volt olyan h nem válaszoltam a kérdésre csak magamhoz öleltem és homlokon csókoltam, nem kaptam agymenést megölelt és elaludt :) aszem ez volt a legjobb válasz :)

2017. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Én lány vagyok, de eszembe sincs ilyneket kérdezgetni a barátomtól. Minek kell ilyen kérdezni? Semmi értelme...
2017. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem azt valaszolta nem tudja de szeret es kesz..hat az a lenyeg vegulis :D
2017. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!